Ide po mojom chlapovi?

kafe

sonyys a ak sa na tvojom priateľovi bavila aký je smiešny (trápny), myslíš, že máš dôvod na to, aby si sa hanbila za neho ??

sonyys

Dakujem vsetkym co som pridali komentar. Prave som sa pristahovala do BA a este sa velmi v ludoch nevyznam. Co mozem od nich cakat a pred cim sa mam mat napozore. Ale doteraz sa mi zdala fajn tak aj preto

sonyys

lilyiankaa
asi mas pravdu ja len som sa potrebvala spytat na niekoho nazor aby som sa uistila ze ci to nic neznamena.

lilyiankaa

takže vy dve sa poznáte, predpokladám, že aj vie, že to je tvoj priateľ ...a teda vedela, že na tom byte si aj ty, keďže tam bol aj tvoj priateľ, takže robíš z komára somára ..ale totálneho!! ak by po tvojom chlapovi chcela ísť, nepôjde predsa po ňom na mieste, kde si aj ty, to dá logiku

sonyys

Lilli
Ono to v postate ani tak nic asi ani nebolo mierene :D hej len proste racej som sa potrebovala uistit. Pritom ja s s nou rozumiem aj sme kecali sranda poznam ju uz sme takto boli len mi to prislo take neviem ...takze nic asi pravdepodobne

lilyiankaa

neznamená to absolútne nič ... sama vravíš, že tvoj priateľ smiešne tancuje, tak ho možno chcela vyhecovať, aby to bolo vtipné, to je celé ... ja osobne na tom nič nevidím, veď sa na neho nelepila, ani ho nebalila, tak to nerieš

LILIII

Mne je tazko posudit co sa tam dialo ,ale skor si myslim ,ze o nic neslo ,len jej MOZNO prekazalo jeho tanecne "nadanie" a kedze ho tak priblblo okomentovala ,je to hus ktora ti nestoji za to ,aby si sa ty s nou zaoberala . On sa tam isiel zabavat a nie ukazovat najnovsie tanecne prvky . Zabaval sa a to je fajn
Myslim ,ze sa zbytocne trapis . :)

sonyys

Mila LILLI ja som nevedela ze sa toto moze stat ja som bola v druhej miestnosti pri kamoske lebo jej bolo zle a pocula som to z druhej zby.
Ono nic sa nedialo len som 2 pocula ako povedala idešš (lebo on smiesne tancuje) ale netancovali spolu nie ona z rohu od DVD prehravaca to kričala a inak nic vsetci sa smiali ...moze to nieco znamenat ?