Podceňujú ma!

Príspevok v téme: Podceňujú ma!
antontonci

Mam problem, ze ludia ma strasne podcenuju, myslia si o mne ze som nula, ze mi je vsetko jedno, nic nedokazem..lenze ja v nutri seba citim, ze mam na viac, ale neviem sa premoct, som neskutocne lenivy....chcem by som im zavret usta, a premoct ich,.....ked poviem ze chcem ist na vysoku skolu, alebo poviem o svojich cieloch zacnu sa smiat, ze skoncim niekde za pasom...pritom sami su taky sockari, co nic nerobia len sa opijaju a oni mi toto poviedia?!

lenivost je korenom si myslim,..a som stale s niecim nespokojny , neustale menim vsetko co sa da, som nestaly a velmi naladovi...

co mam robim ako byt stastny prosim poradte nech niesom taky lenivy a nech spoznam AKO CHUTI STASTIE !

vebe

Je nieco konkretne okrem reci, cim by si niekoho vedel presvedcit o svojich schopnostiach? Plne krcmy su ludi, co maju na vsetko riesenie, co najlepsie vedia co treba, co su takmer nositelmi nobelovych cien, ale nie su, lebo sedia v krcme a kecaju. Lenivost nie je choroba alebo nieco zdedene. Musis prestat kecat a lutovat sa a zacat makat - urob si plan na kazdy den a spln ho. Ked chces ist do skoly, musis sa ucit, nic viac. Zacni aj sportovat, pestovat si pevnu volu a bud na seba prisny, ziadne vyhovorky. Musis proste prekonat svoju lenivost, lebo inak zhnijes vo svojich vlastnych reciach. Stastie ta hladat nebude, ty sam musis ist za svojimi cielmi a potom mozes pocitit aj stastie z ich naplnenia. Musis uplne zmenit svoj postoj k veciam a zivotu, zmenit svoj sposob myslenia a sposob zivota. Inak sa utopis v sebaobvinovani a v placi nad tym ze nic nedokazes splnit a urobit

Maoam

este ti zopakujem zakladne pravidlo: NEHOVOR O SVOJICH PLANOCH A CIELOCH - ak chces ist na skolu, tak CHOD

nevesaj im to na nos

Maoam

co robit? prestat KECAT, aj o svojich planoch a jednoducho namiesto KECANIA veci previest do CINOV bez toho, aby si konzultoval ci uz 'sockarske' okolie alebo inych ludi

ak sam SEBE dokazes, ze nieco dokazes dotiahnut do konca, zmeni sa tvoj postoj voci sebe samemu a postupne si vytrenujes vlastnosti, ktore postradas a postupne bude ubudat z tych, ktore ta na sebe samom tak seru a ktore ti stoja v ceste

badat vsak u teba rozdiel oproti ostatnym - ty v jadre mas na viac, inak by ta to cele nesralo a bol by si taky isty, ako su oni

nedaj sa odradit

makaj a nekecaj

rob to, co citis, ze ta bavi, comu od prirody rozumies, za tym chod

ked mas volny cas, alebo keby si siel do kniznice - do ktorej sekcie by si sa sam od seba vybral a ostal v nej hodiny trcat hladanim a listovanim v knihach?

nechaj sa viest sam sebou a najdes to, co hladas

a potom - vyckaj par rokov a nechaj ich potom stat s otvorenymi hubami - ale nie preto, ze si to robil kvoli nim - to uz totiz potom bude suma fuk

ked to fakt dokazes, budes stastny a nazor tychto ludi ti bude ukradnuty

uvidis, ked sa do toho bodu dostanes, ze to tak je

lebo obdivu ci uznania by si sa zrejme beztak nedockal, najskor ohovaraciek alebo ziadnej reakcie, cize zasa iba frustracia

alebo zavist, ziarlivost a pod.

ci debilne kecy ako ides robit karieru a si na prachy a Co.

cize zasa negativa

to pozitivne dokazes dat iba ty sam sebe + ludia, ktori su prajni a tiez si vymakali to, co maju SAMI a mali nelahku cestu - taki budu schopni uznat to, co si dosiahol bez toho, aby ti zavideli ci nepriali a medzi nimi si hladaj priatelov