Stužková

Príspevok v téme: Stužková
mnamka257

Ahoj, o mesiac ma čaká stužková a strašne sa trápim kvôli tomu, že niektoré kamarátky kúpili lístok okrem rodičov aj svojim priateľom. Za niektorými prídu frajeri po polnoci a ja sa bojím, že tam ostanem sama sedieť pri stole ako kôpka nešťastia, keďže kamarátov medzi ľuďmi z ročníka nemám veľa. Čo sa týka môjho frajera, tak to nie je ešte také vážne, aby som ho tam pozývala, resp. sa bojím jeho reakcie.
Chcem sa vás preto spýtať, aké máte skúsenosti zo stužkovej vy - či ste si tam pozývali aj priateľa, alebo ako na tom boli aj ostatní spolužiaci.
Vopred som vám nesmierne vďačná za odpovede.

Prezývka55

mnamka257 lebo to je nuda :D tiez som sa radsej co najskor z tamadial odrbal s frajerkou, vobec ma netrapia nejaky spoluziaci, kaslem na nich a mam ich u prdele :D podla mna im frajer da viac ako spoluziak/spoluziacka tak asi preto, logicke.

mnamka257

nie nie som ten typ, chcela by som sa tam normalne citit a bavit a byt so spoluziakmi, ked je to posledny rok, alebo teda aspon s tymi s ktorymi si rozumiem, ale oni to ponali vazne ako ples a namiesto spoluziakov tam budu s frajermi, potom nechapem ten vyznam toho, ked budu chciet mat ten program ryvhlo za sebou a byt s frajermi, akokeby to jeden vecer bez nich nemohli vydrzat

mnamka257

jasne to je asi kazdeho vysnivany program po stuzkovej - sediet na nete alebo pozerat film

a budu sa so mnou bavit, ale budem tam odveci, ked tam budu s frajermi, sa im tam nebudem vtierat

Prezývka55

mnamka257 jaka depka? zapnem pocitac pozriem film alebo nieco zahram alebo ved frajera mas tak chod za nim, lepsie doma sexovat ako na stuzkovej byt. Tak nechapem aka depka :D

mnamka257

keby ze som tam s priatelom tak utekam odtial aj ja, ale si predstav ze idem sam domov, zavres sa do izby a depka je na svete

Prezývka55

mnamka257 ved rodicia nepridu? :) zbehne ten nudny program plus ceremonie, najes sa, vytancujes otca mamu a hybaj domov aj tak to je trapna zalezitost stuzkova, ja som tam aj priatelku mal a okolo polnoci sme uz isli prec pozriet domov film radsej.

mnamka257

ja ale nechcem odist sama domov a tam sediet ako kopka nestastia a oni sa budu bavit... a ved o to ide, ze oni sa tam budu pretrcat a ja tam budem ako ubohe dievcatko ktore tam nikoho nema, fakt super