Trpnutie koncatin

Príspevok v téme: Trpnutie koncatin
dadiana

prosim poradte, som zufala, trpiam tazkou anorexiou a asi v dosledku toho mi strasne trpne lava noha, obcas aj lava ruka..najhorsie je to vecer..nemozem tak poriadne chodit, chvilami je noha dokonca krcovita..navyse mam problem s motorikou,,von mozem chodit iba ked sa drzim otca..prosim , ak ma niekto podobny problem, nech napise..co mam s tym trpnutim robit..nejedna sa uz o trvale poskodenie? vymizne to po vylieceni sa?budem vdacna za kazdy prispevok

RNG

Anorexia znamena podvyzivu, tj aj nedostatok mineralov. No a to sa prejavuje aj ako trpnutie, tj tetania, kde nedostatok roznych mineralov nedovoli vodit poriadne signaly v nervovych vlaknach, ani v mozgu.
Pre istotu si aspon docasne ber aspon dobru zmes mineralov na kosti plus vitaminy D-3 a K-2 na absorbciu a zabudovanie.

dadiana

prosim napiste mi aj niekto, kto ma s tym skusenost..je to strasny pocit..citim sa stale ako opita..bojim sa buducnosti...keby som nemala otca, neprezijem urcite..bez jeho pomoci som stratena, ale on tu nebude vecne..desim sa toho, ze zostanem sama

kabel

a este mala rada k tym 3-omega kyselinam-ak by sa ti tobolka nedala prehltnut, skus ju malicko namocit do vlaznej vody, az mierne zmakne...potom to zvykne ist lahsie

kabel

kup si kapsuly Milgamma N a uzivaj 3x1, plus k tomu magnezium a 3-omega nenasytene mastne kyseliny, najradsej v kapsulkach
neviem, ako riesis svoju anorexiu, ci sa intenzivne liecis, ako prijimas potravu a kolko jej prijimas...ale tie tri veci by si v kazdom pripade uzivat mala