Škaredá bez mejkapu

Príspevok v téme: Škaredá bez mejkapu
šatnučká20

Ako sa zmieriť s tým že bej mejkapu som špatná? Mám aj akné, ale bez mejkapu sa mi moj ksicht vobec nepáči.. skoro všetky ženy su bez mejkapu škaredé. neviem ked sa namalujem páčim sa každemu chlapovy ale bez neho si myslia že som "chorá" ..vyzerám nevýrazne... proste ráno otras... priateľa nemám, mám 23... ako sa s tým vyrovnať že proste vyrážky, nevýraznosť...

zuska-bluzka

ja len dúfam, že máš tých 14 a nie 23... takéto problémy, keby si si radšej na hodinách slovenčiny nesedela na ušiach, ty chlapovY...

LILIII

Nuz ,dnes ma krasa len esteticky charakter a realne zeny bez make-upu na ulicu "nepatria" ..... tak nam to tlaci do hlav modny ,kozmeticky priemysel ,je na tebe ci podlahnes alebo ohrozis mytus krasy ..... to len tí hlupejsi hladaju dokonalost pri milenkach a milencoch nie kazdy si vybera partnera ,priatela podla prveho vizualneho dojmu :)))

Agnes998

Vsetky zeny bez mejkapu su podla teba skarede? No ty este budes musiet dozriet a stat sa vyrovnanou. Zatial si mozes dat permanentny mejkap aby si sa rano nelakala pri pohlade do zrkadla

hou hou hou

A čo je to ten mejak?
Že skoro všetky ženy bez makeupu sú škaredé?
No neviem, nevšimla som si, že by to tak bolo, to si asi myslíš iba ty.