Ked ma jeden viac rad

Príspevok v téme: Ked ma jeden viac rad
rancer

zdravim vas, budem rad ak mi poradite, stretavam sa s jednym dievcatom vyse mesiaca, mame uz davnejsie po 20tke obaja, ale ona je asi az moc namotana a mne to vadi, mne bola celkom sympaticka ale uz to zacina kazit, je mila vsetko, ale uz viem ze ma ma radsej nez ja ju a asi to nerobi dobrotu, ja mam aj svoje zaluby a aktivity, ktorym sa venujem, na chvilu pridem na skype a ona mi napise ze cely den na mna caka...fakt je schopna par hodin presediet pri pc a cakat, mna uz nastve len to ze dokaze takto zabijat cas..., vypisal som tu len negativne veci viem, ale ma aj vela pozitivnych vlastnosti, len chcem vediet ci by som to nemal pre jej dobro skoncit, sam neviem ako sa budu moje city k nej vyvijat, vdaka

Alise

Sme spolu teprve dva roky a z toho rok a pol spolu byvame...Neopusti ma, jedine, ze by som nieco vyviedla, ze ho tym donutim a on ma opusti. Mozno, ze sa raz rozideme a ja poviem, ze nebol ten pravy... ale zatial mam z toho dobry pocit :))

0vecka

2 Alise a co je to ten pravy? co ked ta o 5 rokov necha tehotnu? to ze ste teraz zamilovany este neznamena ze ten vztah dopadne dobre a samozrejme to plati aj naopak

Alise

podla mna to poznas, ked zazijes.
Neviem to racionalne vysvetlit, ale urcite by vztah nemal byt nevyvazeny, nevyrovnany...Zazila som si aj to, ze chalan bol viac namotany ako ja...a nerobilo to dobrotu z jedneho jedineho dovodu, chcela som aj ja lubit ako on a nechcela som byt o to ukratena... A ptom prisiel niekto, kto je ten pravy a moze ma od rana dovecera "otravovat" s pisanim si na skype, alebo travenim spol.casu a nevadi mi to...som rada ked mam jeho pozornost 24/7

Alise

LOOOOL, toto nemyslis vazne!!!!

Keby to bola ta prava, tak by ti vadilo, ze preco netravite spolu viac casu... ver mi!

TinaM

Ja si myslim, ze v kazdom vztahu a v kazdom obdobi vztahu je jeden z partnerov viac zamilovany- to dodava vztahu silu prezit aj menej ruzove obdobia. Mozno o tri mesiace budes ty ten "pubertiak", co jej bude pisat kazdu hodinu a ona zas bude mat "na haku", kto vie.

0vecka

2 TinaM asi hej ked sa jej este nezavil... otazne je ako dlho s nou chce byt mozno tak polroka trosku si zasexovat a potom mat zase klud. Ale podla mna sa rozist len preto ze ona je zamilovana viac je hlupost.

MultiLevel

Ovecka, myslim, ze ked si zamilovany, mas potrebu byt velmi casto s tou druhou osobou, alebo sa jej aspon ozvat :) A nie je to podla mna len vysada pubertakov. Je vsak rozdiel, ako tieto situacie zvlada pubertak a ako clovek, ktory je uz vyspely :)