Ked ma jeden viac rad

Príspevok v téme: Ked ma jeden viac rad
rancer

zdravim vas, budem rad ak mi poradite, stretavam sa s jednym dievcatom vyse mesiaca, mame uz davnejsie po 20tke obaja, ale ona je asi az moc namotana a mne to vadi, mne bola celkom sympaticka ale uz to zacina kazit, je mila vsetko, ale uz viem ze ma ma radsej nez ja ju a asi to nerobi dobrotu, ja mam aj svoje zaluby a aktivity, ktorym sa venujem, na chvilu pridem na skype a ona mi napise ze cely den na mna caka...fakt je schopna par hodin presediet pri pc a cakat, mna uz nastve len to ze dokaze takto zabijat cas..., vypisal som tu len negativne veci viem, ale ma aj vela pozitivnych vlastnosti, len chcem vediet ci by som to nemal pre jej dobro skoncit, sam neviem ako sa budu moje city k nej vyvijat, vdaka

0vecka

2 MultiLevel a sak ono je to normalne ze muzi prazivaju tie najvecsie lasky v puberte a potom to uz neni take. Akoze nepocul som este o zamilovanom (tak zamilovanom ze citi potrebu sa ozvat kazdych 5min) styridsiatnikovi

MultiLevel

nuz, tieto veci musia byt v rovnovahe, vtedy to ma velke sance na skutocny vztah. Ty zjavne nie si tak velmi zamilovany ako ona, takze tuto situaciu prezivate uplne odlisne. Pamatam si, ze ked som si ja takto s partnerom dopisovala, obaja sme sa neskutocne tesili na toho druheho, obaja sme cakali kym sa ten druhy prihlasi na net. No zaroven sme stihali mat aj vlastne zaluby. Ked je to vsak len z jednej strany, tomu druhemu to pochopitelne zacne vadit. A najma muzi nemaju vo vseobecnosti radi zeny, ktore sa prilis vnucuju a dobiedzaju :)
Vsetko jej povedz, vysvetli jej svoju situaciu. A ak ti na nej aspon trosku zalezi, robte niektore aktivity spolocne (ak vas samozrejme nedeli neviem kolko kilakov). Mozete cas travit aj spolocne predsa, aspon ja by som to takto riesila, ak by som z toho celeho chcela nieco viac. Hlavne bud k nej uprimny

Fleur-de-lis

môj názor, nie je to dobré. Ani pre teba, ani pre ňu. Obávam sa ale, že ak sa s ňou o tom budeš rozprávať, len ju to zraní. Myslím, že ako chlap nájdeš len veľmi ťažko vhodný spôsob. To nemyslím zle, ale proste v tej situácii by aj žena mala problém k nej prehovoriť bez toho aby ju to nezranilo. Poznám tieto situácie.
Podľa mňa bude pre vás lepšie, ak sa rozídete. Zraní ju to, ale momentálne ani iná možnosť nie je, pokiaľ sa nechceš stať jej psíkom.
Dievča je ešte mladučké, či? Myslím, že má aj nižšie sebavedomie. Preto ťa "potrebuje" a len ťažko dáva voľnosť. Vzťah vám asi neprospeje.

0vecka

suhlasim s odpovedam nj ak poznas nejaku jej kamaratku mozes jej skusit nejako posunut tuto informaciu a poprosit ju ci by jej nedohovorila. Ak to nepomoze tak si s nou sadni a vysvetli jej to ak nepomoze ani to tak potom sa riad radou od piskvorky.

Ono je mozne ze ju to casom prestane bavit a bude to OK najme ked sa poznate len mesiac ale moc by som sa na to nespoliehal.

piskvorka

no, bola som aj ja v tejto situacii, jednoducho sa s nou radsej rozid, ked ju nemas rad naplno, ako keby si ju mal trapit.

odpovedam

Radsej jej vysvetli svoje pocity, ze sa ti nepaci, ze na teba caka cely den. Skus ju nejako motivovat k tomu, aby aj ona travila cas uzitocne, venovala sa sebe, skole, praci, zalubam atd. Vysvetli jej aj svoje potreby delit si tvoj cas medzi rozne aktivity/ludi. Ale chapem, na co narazas. Nie je to pritazlive, ak dievca na chlapovi privelmi visi. preto sa tvojmu postoju vobec necudujem. najlepsie by bolo, ak by jej poradila kamaratka, ty nie si na to ten spravny, aby sa menej snazila a ostala sama sebou. ved kym ta nepoznala, musela nejako travit svoje dni, nie?