Výrastok na intímnom mieste

0vecka

lol to je zase lekar... znamy bol tiez u lekara ze ho boli koleno a ten mu povedal ze koleno boli tak polovicu ludi v jeho veku a poslal ho kade lahsie...

zmen lekara

3Ivka4

Dakujem za rady, vlastne nie je to moj problem ale maminkin. Len ma poprosila o radu, kedze jej lekar jej vazne nijak nepomohol. skusim jej teda povedat nech zajde za inym lekarom...lebo ja ani neviem ci v tom ma hnis ci nie, len spominala ze ma akusi "hrčku"...

kablica

Plus dalsia moznost je ta, ze je to zapal Bartoliniho zlazy, ale ten predsa dokaze diagnostikovat kazdy gynekolog..

kablica

predpokladam, ze to je normalny absces na vonkajsich rodidlach, nepises presne kde, ale najcastejsie byva lokalizovany v pyskoch, ale aj inde. Absces je dutina vyplnena hnisom. Lieci sa podla rozsahu-mensie sa napichnu a obsah sa vytlaci, vacsie treba narezat, vycistit a casto pridat aj antibiotika.
Svoj problem si vsak popisala velmi neurcito a navyse neverim, ze doktor neurobil vobec nic a s bolestami ta poslal domov s vysvetlenim, ze tusi, o co moze ist....

3Ivka4

No vraj s tym nevie nič urobiť, myslite ze iny lekar mi v tom pomože?... nemviete mi poradit hoci aj domace kupele alebo niečo podobné ?

ebi77

iste si s tým bola u lekára? Neverím, že ťa poslala bez nejakých sterov na pohlavné choroby domov, ak je to tak vyhľadaj iného lekára, ktorý je ochotný riešiť tvoj problém