Je to normálne, keď chodí na kávu s ex?

Príspevok v téme: Je to normálne, keď chodí na kávu s ex?
lussia83

Ahojte mám priateľa, s ktorým som 4 mesiace. Obidvaja sme boli 2 roky bez vzťahu, ale predtým sme mali dlhšie vzťahy, on 6-ročný a ja 9-ročný. Mám ho rada, ale vadí mi, že chodí na kávu so svojou ex. On tvrdí, že je to normálne, že ostali dobrými kamarátmi, ale mne to až také normálne nepríde. No jednoducho žiarlim, hoci od kedy sme spolu, bol s ňou len jeden krát. Aj som mu povedala, že sa mi to nepáči a on ma začal ubezpečovať, že ma rád len mňa a k nej by sa aj tak už nikdy nevrátil. Tak teraz sa pýtam, či to mám nejako rozdýchať a nechať, nech občas ide s ňou na tú kávu?

0vecka

2 MultiLevel a co ked on nieco citi ale ona nema zaujem?

inak podla mna je to ok ak je to len raz za cas. Ak by to bolo kazdy tyzden tak to by som uz neveril ze sa tam nic nechysta

MultiLevel

joo, tiez si myslim to iste :)
Keby stale k sebe cosi citili, neboli by od seba 2 roky, prosto by sa dali znova dokopy, alebo by mali apson taky ten moderny vztah "friends with benefits" :D
Stalo sa to zatial len raz, nemas sa teda coho obavat. Porozpravajte sa :)

ma61

Ja si myslím, že je to úplne v pohode, ich vzťah sa skončil, lebo si zrejme nevyhovovali ako partneri, ale na druhej strane tam bol zrejme aj kamarátsky vzťah, ktorý môže pretrvať (samozrejme to nejakú dobu trvá, kým sa obaja vyrovnajú s rozchodom, ale tie dva roky sú dlhá doba).

MultiLevel

uz som v jednej teme pisala, ze prilis caste chodenie von s byvalymi partnermi len robi sarapatu v novom vztahu. Vela raz je za tym to, ze clovek sa este nedostal zo stareho vztahu, preto ma potrebu byt s ex casto. Avsak ty pises, ze ste boli obaja 2 roky bez vztahu, takze keby tvoj partner chcel stale ex, pocas tych 2 rokov mal vela moznosti to s nou obnovit. No neobnovil :)
Skus mu uprimne povedat, z coho mas strach, preco ti ich kavickovanie vadi. Mozno spolu pridete k nejakemu rieseniu.
Ked hovori, ze sa nemas coho bat, nech sa vezme so sebou :)