Môže človeku chýbať vzťah?

Príspevok v téme: Môže človeku chýbať vzťah?
smilestarr

Koncom marca som mala 22 rokov.. Skončila som fajn VS, mám prácu, priateľov, rodinu. Dosť ma zaujíma či človeku môže doslova chýbať vzťah.. Svoj prvý a posledný som ukončila v lete 2011. Od vtedy som bola na nie jednom rande, namotaná, sklamaná dokonca aj neúspešne zaľúbená. Chýba mi blízkosť milovanej osoby, chýba mi milovanie, plánovanie, trávenie času, pocit , že k niekomu patrím, že niekto na mňa myslí, atd... Je to pre mňa už strašne dlhá doba , v podstate dva a pol roka NIČ. Občas rozmýšľam, kolko to TAKTO ešte bude trvať. Nie som Miss world ale ani žiadna špata ;-) Dosť často počúvam vety typu- ako to že ja nemám frajera, a prečo takto dlho už nemám, atd.... Chýba mi taký ten parťák do života. A čím dlhšie to trvá, tým je to pre mňa ťažšie. Viem že som mladá, ale reči typu : Neboj to príde- mi už idú na nervy... Je tu niekto na tom podobne ??

karkulka666

ja sa už pomaly blížim k 30.temu roku života a doteraz som nemala vzťah...dokonca ani len jediný náznak vzťahu...neviem čo je to láska, neviem aké to je sa zaľúbiť, tešiť sa na niekoho, myslieť na niekoho, byť pre niekoho dôležitá a jedinečná.Nepoznám nehu, bozky, objatia alebo iba obyčajné držanie sa za ruku. Možem o takomto niečom celý život iba snívať. Takže ak si dva a pol roka bez vzťahu, to nie je až také hrozné, ver mi.Aspon jedno ti v dobrom závidím, že si mala tú možnost spoznať aké to je milovať a byť milovaná, aj ked ti to teda ako píšeš nevyšlo v tom pokračovat

Maoam

cauko Smilestarr, mozno si este na mna spominas :DD

Smilestarr, chcem ti pogratulovat k uspesnemu ukonceniu VS, k ziskaniu zamestnania, super :D.

Pocuj, videla som vtedy tvoje fotky, tak ty vyzeras skoro ako modelka, takze o tom to nebude, ty si kus krasnej milej baby, mozno je problem prave v tom, ze mas vsetko - od krasy, cez inteligenciu, sikovnost az po dusu. Asi by to chcelo adekvatneho chlapa, ktory by to vsetko vedel obsiahnut a ocenit a to je problem. Mas este len 22, casom to bude mozno lepsie.

Inak Beskyd dlho hlada prirodzenu inteligentnu babu, ktora nie je zlatokopka, neviem ci si opticky jeho typ, inak robis na zachranke ci inde? Tak drzim palce :D.

Alise

Niekdy, ked ma clovek dost vazny vztah tak potom ked sa rozidu, tak to nejde...ak vies co myslim... ze ci si nie si stale na namotana, alebo nevies zabudnut...a to ta blokuje..hm?