Podviedla som svojho partnera a teraz neviem ako dalej

Príspevok v téme: Podviedla som svojho partnera a teraz neviem ako dalej
Hnedoocka30

On bol moj prvy a jediny. Pred priblizne 8 rokmi sa vsetko zacalo menit. Obaja sme boli pod velkym tlakom a mne bolo denne pripominane aka neschopna som. Ako treba veci robit inak plus nadavky s tym spojene. Neskor ked hadky vyustovali - tak som dostala par faciek, alebo ma zdrapil za ruku, krk ked som odporovala. V tom case sa vo mne cosi zlomilo az som mala pocit, ze nemam vobec ziadnu hodnotu.
Neskor sme zacali chodit do poradne avsak pre mna uz bolo neskoro. Citila som, ze mi nieco chyba - dusevne a zacala to hladat inde.
V maji som sa zoznamila s jednym muzom na FB. On je vojak, velmi pekny. Od prveho dna mi rozpraval aka som pekna, mila, ako rad by bol so mnou. Ja som mu povedala, ze som vo vztahu, ale aj tak sme sa rozpravali. Ked som si s nim pisala, tak som mala pocit, ze som pre kohosi vynimocna - vzacna. On ma nikdy neoslovoval mojim ozajstnym menom, len prezyvkami, hovoril mi ako mu chybam, ako ma chce pobozkat. Jeden den mi poslal jeho fotky - polonahe, co ma dost sokovalo, ale rozpravala som sa s nim dalej. Neskor si zacal pytat foto odo mna a hovorit mi co vsetko by so mnou robil...

6 mesiacov neskor sa chcel stretnut. Ja som ho tiez chcela vydiet pretoze som bola zvedava. Vobec som si nemyslela, ze sa mu budem pacit avsak 30 minut po zoznameni ma pobozkal. Nebol to vobec jemny bozk ,ale ten taky velmi intenzivny. Jeho ruky boli vsade a to mi vadilo. Vzdy som mu ich dala spet na moj pas.
Neskor, ked sme sa bozkavali v jeho aute, ja som nemala ponatie co robi, az kym mi nedal ruku na jeho vytiahnuty p...s. To ma opat sokovala a odisla som domov. Neskor sa mi ospravedlnil a stretli sme sa opat. Ja som mu hned povedala, ze sa mi nepacilo co spravil a, ze s nim nikdy nebudem spat kym som vo vztahu s niekym inym. Toto som mu pripomenula vzdy ked sme sa stretli - 5x dohromady. Tvaril sa, ze to chapal.

Vzdy ked sme sa stretli tak bol velmi mily. Bozkaval ma na vlasy, lica, nos, celo, ruky..vsetky tie take jemnostky ktore mi chybali. Tiez mi rozpraval ako velmi by chcel byt so mnou, o jeho zivote, pytal sa na ten moj. Celu dobu mi pozeral do oci a objimal ma. S nim som sa citila "lubena"... Aj ked sem tam mi prisiel dost sebavedomy, sam od seba mi povedal kolko zaraba, ze jeho oblecenie je drahe, ze ma znackove hodinky, atd. Podla jeho slov kazda jeho byvala ho podviedla, alebo mu inak ublizila a nikdy to nebola jeho chyba. Vela veci mi na nom nesedelo, ale pretoze som s nim bola velmi stastna, tak som to ignorovala.

Ked sme sa stretli posledny krat - vsetko bolo skvele, on bol ocarujuci ako vzdy a nezny. Avsak tentokrat nepocuval tak ako som dufala. Ked sme boli v jeho aute, tak sa so mnou hral a dal mi dole nohavice. Lezal na mne a ja som mu povedala, ze nemozem, avsak on sa stale pokusal. Urcitu dobu mi to prislo smiesne a tak som ho len nechala lezat na mne kym ma bozkaval, ale ked sa opat pokusal dostat dnu - tak som mu povedala,aby prestal...Neviem, ci to, ze som ho nadalej bozkavala a nechala na mne lezat mu dalo pocit, ze to chcem, ale napokon dostal co chcel. Ja som sa citila velmi pouzita a on to vedel. Tiez som mu povedala, ze ci toto je vsetko co chcel a on povedal, ze nie. Povedal, ze on mi nechce ublizit a, ze mi to dokaze...
Po tomto vsetkom sme sa rozlucili a on odcestoval spat do jeho statu. Neskor sa mi ozval, ci som OK a, ze mu velmi chybam. Na dalsi den som mu napisala, ze niesom ok a on sa pytal preco. Ked som mu povedala, ze to budem musiet povedat mojmu partnerovi - uz sa neozval.
Ja viem, ze to co som spravila bolo velmi zle a hambim sa zato. Asi som hladala lasku tam kde nikdy nebola aj ked on sa tvaril uplne inak. Tu noc som stratila cast mna a neviem, ako ju najst. Tento druhy muz mi zlomil srdce a neviem ako zabudnut. Co vlastne chcel, preco to spravil? Ked vidim svojho partnera- tak len placem. Pocit viny ma zabija a ja neviem ako dalej. Tak velmi mu chcem povedat pravdu no taktiez sa bojim, co sa stane. On si to nezasluzil.
Ako dalej? Ako to cele vyriesit? Ako zabudnut na toho druheho?

Tutanchamon_xD

Ako nechapem ludi co prispievaju do prispevkov niekolko rokov starych. Neviete citat ci vam uz uplne je.. Toto tu vidim neustale. Hadam si nemyslite ze tato baba to riesi 5 rokov vkuse dodnes.

Pleno

Si neskutocne ......chlap vytiahne cicinu a ty sa s nim este stretnes on sa ospravedlní a vsetko ide dalej akoby sa nechumelilo čo vam dievcatam načisto j...be?

Karci5

Ak chces rozobrat co sa ti stalo..mozme si pisat na tom maili..karci5@azet.sk..je mi luto co sa ti stalo..ale budes musiet nato rychlo zabudnut. Ak.chces napis mi na moj mail.

Hnedoocka30

Dakujem vsetkym za komentare, dnes som si ich konecne vsetky docitala. Pravda je, ze som naivna na svoj vek. Mozno to je tym, ze vzdy hladam to dobre v ludoch a snazim sa zamerat na ich dobre stranky. Preto je pre mna tazke si uvedomit, ze ludia dokazu predstierat lasku. To je presne to, co mi on predviedol.
Ked mi hned po zoznameni dal ruku na jeho ..., odisla som domov pretoze som vedela, ze to nebolo ok. Neskor sa ospravednil a ja som si povedala, ze ho este raz stretnem aby som mu do oci povedala, ze je niesom to co hlada - niekto na jednu noc.
A to sa presne stalo. Povedala som mu, ze ma to sokovalo a, ze s nim nemozem spat kym som vo vztahu s niekym inym. On povedal, ze to je ok, ze to chape.
Taktiez sa mi nepacilo ked ma pri bozkavani oblapaval kade tade aj ked to bolo velmi vasnive, co vo svojom vztahu nezazivam.

Jednoducho, pre tie nezne bozky na vlasy, ruky, tvar a nezne objatia a jeho sladke recicky a pozornost - som uplne vypustila logiku a inorovala vsetko to nespravne co robil.
Ja som s nim mala sex pretoze ma k tomu "dotlacil". Nie, neznasil ma, to nie, ale robil na mna natlak bez toho aby respektoval to, co som mu kazde stretnutie tvrdila.
Moja chyba bola, ze som tomu podlahla a neodisla.

Tento tyzden idem k mojej psychologicke a dufam, ze mi poradi akym smerom ist. Ja viem, ze som tymto ublizila nielen svojmu partnerovi, ale aj sebe. Viem, ze musim na sebe zacat pracovat a prestat byt obetou.

Niekedy je tazke vidiet co sa deje ak ste vy v tej situacii. Ked som si predstavila moju kamosku na mojom mieste...urcite by som jej neporadila stretnut sa s nim opat. Ale nato je uz teraz neskoro.

LILIII

Ja ta Ovecka ani nevnimam ako nejakeho moralisti ,len si si povedal svoj nazor a to je v pohode , obcas je fajn pozriet sa na problem i z toho vasho uhla pohladu, aspon mozem porovnat a uznat ,ze i vy mate v niecom pravdu . No a co sa slecna cuduje nechapem ani ja ..... Hnedoocka je taka .... hmmm .... taka svojska osobka ,taka trosku jednoducho uvazujuca ,mozno naivna ? Neviem ,len dufam ,ze si nabuduce da pozor .

LILIII

Ovecka to si napisal vystizne .... je divna, ale za toto jej divne chovanie ju nemusime onalepkovat ako kurvu ,ktovie aka je pricina jej chovania

0vecka

2 LILIII pretoze videl ze je divna...zrejme hovorili o tom partnerovi co ju bije... a ked jej reakcia je taka ze mu musi o tom povedat ze sa nechala prefiknut (pretoze vyspat sa by bolo to iste ale nie v aute :) ) tak si zrejme pomyslel ze asi nema vsetky salky pokope a zrejme ho ftedy aj prevelili inam tak sa na to vykaslal

LILIII

Ja som Ovecka zila 4roky s vojakom (od 18r) a taktiez bol kazdu chvilu niekde inde a uz uz mi vrrrta v hlave ci on niekde nieco neriesil ,ked po tebe citam :DD
Ja moc ludom nedoverujem aj ked som ho lubila , vzdy som si nechavala take to "co ak" ..... ono nikde nie je napisane ,ze ked mame po boku milujuceho muza ,ze uz mame TO svoje iste do konca zivota . To svoje iste nemame nikdy ci uz v laske ci ......
On ,ten jej priatel si asi bol az moc isty "ulovkom" a preto ju ponizoval ,fackal ,skrtil ... ako pise . No a nakolko to kazdu zenu ponizuje ,pretoze my davame do vztahu ovela viac (i osobneho casu) ako si vy dokazete predstavit ,riesila svoju situaciu "laskanim vtaka inemu" ... ano mas pravdu ,nezvladla riesit problem zodpovednejsie ,ale to ZODPOVEDNEJSIE by sa dalo otocit i opacne a teda .... Preco ten muz co jej zlomil srdce, radeji stiahol chvost a rychlo sa zdekoval ??