Podviedla som svojho partnera a teraz neviem ako dalej

Príspevok v téme: Podviedla som svojho partnera a teraz neviem ako dalej
Hnedoocka30

On bol moj prvy a jediny. Pred priblizne 8 rokmi sa vsetko zacalo menit. Obaja sme boli pod velkym tlakom a mne bolo denne pripominane aka neschopna som. Ako treba veci robit inak plus nadavky s tym spojene. Neskor ked hadky vyustovali - tak som dostala par faciek, alebo ma zdrapil za ruku, krk ked som odporovala. V tom case sa vo mne cosi zlomilo az som mala pocit, ze nemam vobec ziadnu hodnotu.
Neskor sme zacali chodit do poradne avsak pre mna uz bolo neskoro. Citila som, ze mi nieco chyba - dusevne a zacala to hladat inde.
V maji som sa zoznamila s jednym muzom na FB. On je vojak, velmi pekny. Od prveho dna mi rozpraval aka som pekna, mila, ako rad by bol so mnou. Ja som mu povedala, ze som vo vztahu, ale aj tak sme sa rozpravali. Ked som si s nim pisala, tak som mala pocit, ze som pre kohosi vynimocna - vzacna. On ma nikdy neoslovoval mojim ozajstnym menom, len prezyvkami, hovoril mi ako mu chybam, ako ma chce pobozkat. Jeden den mi poslal jeho fotky - polonahe, co ma dost sokovalo, ale rozpravala som sa s nim dalej. Neskor si zacal pytat foto odo mna a hovorit mi co vsetko by so mnou robil...

6 mesiacov neskor sa chcel stretnut. Ja som ho tiez chcela vydiet pretoze som bola zvedava. Vobec som si nemyslela, ze sa mu budem pacit avsak 30 minut po zoznameni ma pobozkal. Nebol to vobec jemny bozk ,ale ten taky velmi intenzivny. Jeho ruky boli vsade a to mi vadilo. Vzdy som mu ich dala spet na moj pas.
Neskor, ked sme sa bozkavali v jeho aute, ja som nemala ponatie co robi, az kym mi nedal ruku na jeho vytiahnuty p...s. To ma opat sokovala a odisla som domov. Neskor sa mi ospravedlnil a stretli sme sa opat. Ja som mu hned povedala, ze sa mi nepacilo co spravil a, ze s nim nikdy nebudem spat kym som vo vztahu s niekym inym. Toto som mu pripomenula vzdy ked sme sa stretli - 5x dohromady. Tvaril sa, ze to chapal.

Vzdy ked sme sa stretli tak bol velmi mily. Bozkaval ma na vlasy, lica, nos, celo, ruky..vsetky tie take jemnostky ktore mi chybali. Tiez mi rozpraval ako velmi by chcel byt so mnou, o jeho zivote, pytal sa na ten moj. Celu dobu mi pozeral do oci a objimal ma. S nim som sa citila "lubena"... Aj ked sem tam mi prisiel dost sebavedomy, sam od seba mi povedal kolko zaraba, ze jeho oblecenie je drahe, ze ma znackove hodinky, atd. Podla jeho slov kazda jeho byvala ho podviedla, alebo mu inak ublizila a nikdy to nebola jeho chyba. Vela veci mi na nom nesedelo, ale pretoze som s nim bola velmi stastna, tak som to ignorovala.

Ked sme sa stretli posledny krat - vsetko bolo skvele, on bol ocarujuci ako vzdy a nezny. Avsak tentokrat nepocuval tak ako som dufala. Ked sme boli v jeho aute, tak sa so mnou hral a dal mi dole nohavice. Lezal na mne a ja som mu povedala, ze nemozem, avsak on sa stale pokusal. Urcitu dobu mi to prislo smiesne a tak som ho len nechala lezat na mne kym ma bozkaval, ale ked sa opat pokusal dostat dnu - tak som mu povedala,aby prestal...Neviem, ci to, ze som ho nadalej bozkavala a nechala na mne lezat mu dalo pocit, ze to chcem, ale napokon dostal co chcel. Ja som sa citila velmi pouzita a on to vedel. Tiez som mu povedala, ze ci toto je vsetko co chcel a on povedal, ze nie. Povedal, ze on mi nechce ublizit a, ze mi to dokaze...
Po tomto vsetkom sme sa rozlucili a on odcestoval spat do jeho statu. Neskor sa mi ozval, ci som OK a, ze mu velmi chybam. Na dalsi den som mu napisala, ze niesom ok a on sa pytal preco. Ked som mu povedala, ze to budem musiet povedat mojmu partnerovi - uz sa neozval.
Ja viem, ze to co som spravila bolo velmi zle a hambim sa zato. Asi som hladala lasku tam kde nikdy nebola aj ked on sa tvaril uplne inak. Tu noc som stratila cast mna a neviem, ako ju najst. Tento druhy muz mi zlomil srdce a neviem ako zabudnut. Co vlastne chcel, preco to spravil? Ked vidim svojho partnera- tak len placem. Pocit viny ma zabija a ja neviem ako dalej. Tak velmi mu chcem povedat pravdu no taktiez sa bojim, co sa stane. On si to nezasluzil.
Ako dalej? Ako to cele vyriesit? Ako zabudnut na toho druheho?

0vecka

2 fero11111 ona od neho neodide. To je to ze mat jeden vztah. Clovek ktory ich mal viac uz vie kedy to uz nema zmysel.

fero11111

a co tu hlavne riesite ? sak chodi z blbcom tak nech od neho odide aj tak to je onicom ked ona stiha aj inde sukes tak asi ani tam neni nejak extra pod kontrolou

Fleur-de-lis

Ovecka, páči sa mi tá myšlienky, že ženy vlastne niekedy mužov takto využívajú/zneužívajú. Potrebujú nežnosť, lichôtky, záujem. Ale zároveň nechcú prebrať zodpovednosť za ten zvyšok. Tak ako keď muži potrebujú sex a tiež nie sú ochotní prebrať zodpovednosť za zvyšok.
Ani muži ani ženy tak ale nedosiahnu čo naozaj potrebujú. Len tým všetko zhoršia. Môj názor teda.

0vecka

no ja to vidim tak ze proste nemala pozornost niekto jej ju dal tak sa s nim stretavala aj ked mala partnera. Sex mozno az tak nechcela ale stalo jej to za tu pozornost a nakoniec sa s nim vyspala.

Chlapik vojak zrejme castejsie meni posobisko mozno cudzinec je normalne ze si v kazdom meste nejaku narazi ak sa zadari. Mozno ma aj nejaku stalu niekde inde. A mozno ma aj deti.

Mna len zaraza ze pomaly by ste ho chceli obvinit zo znasilnenia.

Ak to otocime tak kebyze mu nedala tak on moze z citoveho znasilnenia obvinit ju. Vsak si zobrala co chcela (to je psychicka podpora) a nebola ochotna sa s nim ani vyspat aj ked dal jasne najavo po com tuzi.

Inak tiez by mohla byt diskusia ze to snou mysli vazne aj ked sa s nou chcel vyspat ale nie v aute preboha. Kebyze ju zavola k sebe spravia si romanticky vecer tak nepoviem.

blbost

o aky ste poniektori zhovievavi ze je to normalne.
to moze prist za nou kadejaky muz ktory si nema momentalne kam pichnut natlaci jej kaleraby do hlavy a ona len roztiahne nohy aj ked to celkom nechce ale necha sa tak zblbnut ze robi aj to co nechce.
ma slabu psychiku a rychlo naleti a podlahne takto s nou moze kazdy len manipulovat nic viac.
aj ked som natom psychicky zle predsa este kusok rozumu treba mat a jej mala rozsvietit kontrolka uz pri poslani tych jeho nahych fotiek. totalna prazdna hlava kde to len hrkoce.

Fleur-de-lis

pochopiteľné to je. Bola si zranená, cítila sa sama, zrejme menejcenná, nie dosť dobrá, a zrazu prišiel niekto kto ti dával pocit milovanosti, krásy...
Samozrejme, že tvoje srdce reagovalo ako reagovalo. Namotal si ťa celkom jednoducho, lebo si bola v zlomenom stave.
Ale vidíš, takto sa nič nevyrieši.
Nechcem ho súdiť. Neviem či sa len nevedel ovládať alebo mu bolo jedno, že sa s tebou vyspí aj keď to nechceš. Každopádne si sama pokúšala osud.
Pokiaľ sa necháš ovládať svojimi emóciami tak to takto bude pokračovať celý život. Jedno sklamanie za druhým.
Podľa mňa by si mala ísť k psychológovi a pracovať na zdravom sebavedomí a ako dostať emócie pod kontrolu.
Sebe odpusť, veď čas už aj tak nevrátiš. Odpusť tomu mužovi, že zneužil zlomenú ženu a potom ušiel.
A čo so súčasným vzťahom netuším. Viem príliš málo, diskusiu som nečítala. Ale ak nie ste svoji, no neviem, asi by som neostávala vo vzťahu. Ale neviem.

ondrejcak

ja dievcu chapem, pozrite sa nato z druhej strany, chybali jej zakladne veci ako neha, dotyky, vyznania pri sucasnom partnerovi vobec necitila ze je milovana a zrazu ju zacne typek oblbovat a dievcu to maximalne ocari az strati hlavu. to je tak ked niekde nieco chyba, ked je vztah nevyrovany ale je tendencia ho udrzat.

Maoam

toto je na psychoterapeuta, vo veku 30 rokov je to vazna vec, nevediet odhadnut situaciu a nechat sa tak lahko vmanipulovat do tychto situacii

keby mala 18, je to ine, dievca - teda mlada zena, nemyslim si, ze si lahka, myslim si, ze trpis emocnou deprivaciou a tych dusevnych bolesti je tam viac, musis si nechat pomoct, analyzovat to do hlbky, to s tebou dokaze iba psycholog a to velmi skuseny

asi si to nemala v zivote moc ruzove

a P.S. lasku hladaj v sebe, nie vonku, az ked sa ty das dokopy, budes schopna rozpoznat kvalitneho partnera, ale vtedy aj ty uz budes vediet 'dat' (nemyslim sex, hoci ten do vztahu patri)

a s tym aktualnym sa rozid, na to ale prides sama pocas terapie, teraz na to nemas silu

az ked budes slobodna a volna, pohnes sa skutocne vpred