Poznate ten pocit?

Príspevok v téme: Poznate ten pocit?
simona000

Poznate ten pocit,ked vas vsetci odsudzuju a neviete preco?snazite sa byt normalna,vdacna,dobra a ludia vas nemaju radi a neviete z akeho dovodu?ja tym trpim cely moz zivot od maleho decka ,zacalo to zakladkou.a od vtedy to ide somnou .Neviem co to je a co je namne takeh zle,ale podpisalo sa my to na zdravi.Kvoli tomu mam fobiu,mam blok v sebe,mam tetaniu,vyhibam sa ludom,som stale len doma,nemam ziadnu skolu ,chodila som do dvoch skol a nepodarilo sa prave kvoli tomu.nemam pracu,v kazdej co som bola tak to bolo tiez kvoli tomuto.Ludia ja uz nemam chut zit.Naozaj.Uz mam zdravie v prdeli ,nehodim na vysetrenia lebo sa bojim ist .uzzo 3 roky som nikde nebola aj ked trpim neuveritelnymy bolestiami.Zijem zacarovany kruh,Nemam sa komu vysovedat,Som velmi uzavreta.Asi nikdy nedosiahnem klud a ani moja dusa :( cely zivot premrhany.neviem ci som prekliata alebo co ,ci nemam dopriane ja uz fakt nevem co to VSETKO je,ale uz my dochadzaju sily rozmyslat .Prenasleduje ma vsetko.:((

joro

Ahoj život je pes ludia sú zlí ťažko sa najde ten spravny kamarat/ka. Nikdy nevieš komu sa môžeš zdôveriť alebo s nim sa priateliť každy ma len svoje problémy. Poradiť sa dá ťažko, lebo každý sme iny nikto nevie čo presne cítiš čo ťa trápi vybrať si musiš Ty. Myslel som si, že nie je vela takých ľudi ako si ty ale je ich dosť. Tiež mám svoje problémy ja mám rodinu vnúčata,ale za to nemám žiadneho dobrého kamaráta už som si nato zvykol a keby som si chcel niečo spraviť, čé nechcem, mne by sa ulavilo ale niekomu by bolo smutno. Nech ti je trochu utechou to,že aj tý silný majú problémy len sa s nimi nikomu nezdôveruju. Niekedy je lepšie keď sa človek nikomu nezdôveruje ale tak sa žiť nedá. Držím Ti palce možno bude niekedy aj lepšie a nevzdavaj sa nádej zomiera posledná

lusííííH

Ahoj. Nemám síce také problémy ako ty, ale ak by si chcela môžeš mi napísať, zaujala si ma, chcela by som sa o tebe dozvedieť troška viac a pomôcť ti. :)
môj mail: akcul71@centrum.sk

simona000

dakujem vam vsetkym este dobry ludia existuje dakujem.nemozem uverit tomu ze kamaratka ktora bola aj moja spoluziacka na zakladnej a na strednej skole co sme boli celkom v poho kamosky len teraz posledne roky sme sa nevideli si ma len tak vymazala s priatelov z FB ,nemozem tomu uverit,bola taka ako ja ,trochu menej vyrecna trosku bojazliva a ona toto teraz spravila nechapem tomu.ale to je asi preto ze som bola len vyuzivana ked nikoho nemala bola som jej dobra a ked teraz ma nepotrebuje vykaslala sa namna.nechapem ako mozmu takto ludia existovat ,vsak to je bezcharakteru ..ja by som taka nikdy nevedela byt..vazim si vsetkeho ..no ale ked budis...:(

lipooo

simona000-mam nieco podobne ale v mensom stadiu,tiez som bola v robote kde si na mne vsetci zgustli urazali ma ponozovali ma,a ja sa nevedela branit,tiez som mala zachvaty bolesti na zaludku,zvacsena sliznica z nervov,a zo stresu.Na skole som sa tiez nevedela odviazat,ked som mala ist pred tabulu som sa cela roztriasla musela som pisat testy a nemusela som odpovedat.Tiez som neraz bola tercom posmechu,nechapem cim to vznika ci je to vychovou,ci uz genetika...,doteraz mam problem sa dostat do partie,citim ze som ina ako ostatny,medzi rodinou a s priatelom sa povypravam,ale su ludia ktory ta hned odsudia...a nemas sancu,sikana je tak ako v detstve tak aj v dospelom zivote:/mrzi ma ake to mas tazke,ja mam priatela a rodinu to ma drzi nad vodou,ale su stale ludia co ma odsudia a ma nepoznaju,toto treba fakt len so psychologom ci vysie riesit,prajem ti vela stastia!!!

Agnes998

simona ja ta plne chapem, ludia maju radi usmievavych ukecanych ludi a nemaju radi tichych, nepriebojnych. Mnohi ludia su svine a ked vycitia, ze sa niekto nevie branit, tak si na nom s radostou zgustnu. Mozes trpiet socialnou fobiou alebo vyhybavou poruchou osobnosti, ale diagnozu ti musi stanovit psychiater alebo psycholog. Odporucam ti navstivit oboch, od psychiatra dostanes lieky, napr. liek Magrilan by ti mohol pomoct, je aj na depresiu aj na uzkost. A keby si sa dostala k dobrej psychologicke na psychoterapiu, to by ti isto pomohlo

xdanielax

tak si natrafila len na zly kolektiv. to byva. ale vies preco? lebo niektori ludia su ako upiri, vzdy si najdu svoju obet - aby si dokazali aki su skveli .. z coho mi tak trochu vyplyva, ze si tiez asi velmi neveria.

Na ukludnenie pi caje z medovky, z lubovnika, valeriany.. predavaju aj rozne "protistresove" zmesi cajov, skus ist do cajovne alebo do lekarne :) Pozri tiez zensen, mozno ta zaujme. Ja mam doma cerstvo nasusenu medovku a idem si prave urobit caj.
Teraz su bylinky a vselijake prirodne produkty celkom popularne, nie je problem vyhladat cez google nejake fajn produkty.