Trapim sa, mam pocit, ze moj priatel miluje svoju ex

Príspevok v téme: Trapim sa, mam pocit, ze moj priatel miluje svoju ex
Sonicka30

Ahojte vsetci ktori budeto toto citat a uz vopred Vam dakujem za radu...Musim sa s niekym o to zdelit, lebo uz neviem ako dalej sama...Mam 30 rokov, zijeme s priatlem v zharanici, on ma 35..nezijeme v spolocnej domacnosti, ale stretavame sa casto, skoro 3roky...cele tie 3roky som mala pocit, ze moj priatel ma nemiluje, ze je sice so mnou rad, on ma rad moju spolocnost, vzdy sa na mna tesi, rad sa so mnou smeje, ale pred pol rokom som mala poznicany jeho notas a pozrela som si historiu a nasla som tam, to, ze on chodi svojej ex za cele tie 3roky na fotky...stale si ju obzera...dokonca si pridal na fb aj zeny podobne jej vyrazu...akoby jej kopie...mam pocit, ze ju stale hlada...stale o nej tvrdil, ze ona bola jedna z najkrajsich zien ake kedy mal, no on bol z nej hotovy...ale preco jej chodi na fotky? a po tak dlhom case? ja mam pocit, ze on ju ma stale rad...on na nu mysli a nevie zabudnut...nie na darmo sa v zivote hovori, ze to co ta nezaujima to clovek nehlada...aj som sa s nim o tom rozpravala, on mi tvrdi ,ze on ju ma na salame, ze on sa chodi iba bavit na tom, ake je to chudera...on o nej tvrdi, ze je to stetka...a ze ju uz nechcee...ale ja mu to totiz to vobec neverim...a za cele tie tri roky mne nepovedal nikdy ziadnu lichotku, ze by ma za nieco pochvalil, ze ako pekne dnes vyzeram...nikdy...a vacsinou to boolo tak, ze on stale daval do popredia ju...ju vzdy vyzdvihoval...tak nepriamo, ale robil to...niekedy mam pocit, ze ja vyzoro nie som ani jeho typ....len mu vyhovuje moja povaha a to je tak cele...ma ma rad, ale svoju ex miluje...a neviem, ci sa s nim rozist, alebo co...ja ho mam rada, ale mam strach, ze ked pride nejaka taka ktora bude podobna jej, sa na mna vykasle...neverim mu uz...a myslim si, ze muz ma milovat svoju zenu a nie chodit na fotky svojej ex...ved to je cele zle...a dokonca tam mal od nej aj spravy a mne tvrdil, ze si s nou nepise...co mam robit?

nemamslov

ja neviem, ale v poslednej dobe sa ako keby roztrhlo vrece s takýmito chlapmi. Pozbieraj zvyšky hrdosti a pošli ho za jeho ceckatou vílou.. nechápem takýchto chlapov, sú to riadni exoti.. aj ja som sa stretla s tým, že mi chlapi vyzdvihovali svoje ex a čo je najlepšie, neviem či sa to aj vám stáva dievčatá, ale mne sa to stalo niekoľko krát, že väčšina tých s ktorými som mala tú česť, mi nezabudli podotknúť, že chodili s miss alebo s nejakou modelkou. Od takých ruky preč, tým my, obyčajné baby nikdy stačiť nebudeme. Veľa šťastia pri rozhodovaní

Bjeta

Ja mam ties taky pocit ze stale nedokazal zabudnut na jeho ex!hoci uz spolu niesu 4roky lebo ona si nasla ineho...a somnou bude 3rok...ale z jeho ex ma sina 7rocneho

lejdysss123

Ahojte aj ja mam taky problem ... moj priatel s ktorym som skoro 2 roky na predomnou dlhy vztah a skoncilo sa to lebo ho podviedla a musim povedat ze vyzerala skutocne dobre ... necitim sa ponizena pretoze ani ja nevyzeram zle len na nu zrejme asi ani nemam aj ked jej vyzor je výsledkom niekolko hoinoveho statia pred zrkadlom a cacky macky kilo make upu umele vlasy umele mihalnice blabla atd.. ale viem aky musel byt z nej hotovy ..mne tiez rozprava ze miluje iba mna ale pri tom mi klame ze s nou neni v kontakte a vzdy ked na nieco natrafim tak to tu jeho spravy s nou a to ma zoziera ... mne napise moj dlhorocny KAMARAT a on uz je agresivny ale to ze on si pise s nou tak to on moze... nechapem mne hovori tiez ako aj tebe ze ju ma na haku ale kebyze ju tam ma tak si s nou nepise a uz urcite by mi o nej nehovoril.... viem ze lubi mna ale preco furt vsade spomina ju ?? :(

lilyiankaa

s takýmto človekom nemá význam vo vzťahu ostávať, on vidí len svoju bývalú a vyzdvihuje ju ... teda týmto spôsobom ponižuje, lebo porovnáva, že ty nie si taká super dokonalá ako bola ona, nemáš prsia ako ona, oči, vlasy, a pod ..tým pádom sa mu nepáčiš ... tiež sa čudujem, že si s ním tak dlho ostala, ja by som niečo také nemohla počúvať

Fleur-de-lis

ou, to znie naozaj ako keby bol s tebou lebo práve nemá nič "lepšie". Mrzí ma to. Nájdi si niekoho kto ťa bude vidieť ako najlepšiu. Tento to nie je. Zbytočne s ním ostávaš vo vzťahu. Čím skôr odídeš, tým skôr môžeš stretnúť toho "pravého" :)

Sonicka30

vyzdvihuje ju asi tym sposobom, ze ked o nej hovoril, tak vravel ze bola jedna z najkrajsich ake kedy mal, ze bola strasne pekna..ze prasia mala {abys me boli v obraze ma tak cislo 4, ja tak 2jky} ze prsia mala take, ze keby sa 10bab takto postavilo do radu, tak ona z nich mala tie najkrajsie...ze babe pristane ked ma cierne vlasy a modre oci...to mala ona...ja mam hnede vlasy a zelenohnede oci...taketo veci ma vravel...

Fleur-de-lis

no, na to, že máš pocit, že stále ľúbi bývalú, tak si s ním vydržala dosť dlho. A žiť celý čas v strachu? To je najhoršie čo sa dá.
A ako ju nepriamo vyzdvihuje? Nie je to len tvoja domýšľavosť? Totiž muž nekomunikuje tak ako žena, že veci kadejak zaobalí a hovorí nepriamo. Aspoň väčšina mužov za tým čo povie nemyslí nič viac. Ak neriešime vyslovene klamanie.
A nepáči sa mi, že ti klamal o tom, že si s ňou nepíše. Ja by som nechcela vzťah bez úprimnosti.
A že hovorí takto zle o bývalej, tiež zrovná nelichotí jeho charakteru.

dazd_kvapka

sonicka, je to smutne..cele tri roky mas ten pocit? len sa trapis. je mi ta luto, tvojich citov. skus s nim hodit rec a viac sa netrap. mozno sa zbada, kto pri nom naozaj stal.

kkkkkkkkkkk

Ahoj tento problem som mal aj ja nemusis sa bat akurat ze si nedoriesili veci ked sa rozchadzali. Ja som mal toto iste 4 roky do kym som sa nahodne s tou osobou nestretol a nejak sme si to vykomunikovali a odvtedy ma ta osoba nezaujmala.

Maoam

'on mi tvrdi ,ze on ju ma na salame, ze on sa chodi iba bavit na tom, ake je to chudera...on o nej tvrdi, ze je to stetka...a ze ju uz nechcee...'

toto si preloz do presneho opaku a to je skutocne pravdou

mas pravdu, akonahle stretne inu, jej podobnu, kopne ta do zadku

alebo sa k nej vrati (ak je ta moznost), ak nie, tak ta prva vyssie uvedena

je s tebou z nudze, vyhovujes mu, ale o laske nie je rec

ak mas sebauctu, posli ty jeho kade lahsie

drz sa dievca