Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rozvedene zeny, ako to zvladate?

Príspevok v téme: Rozvedene zeny, ako to zvladate?
prekvapena

pytam sa, lebo nevera a nasledne ochladnutie a odstahovanie od mojho muza prebehli strasne rychlo, potom ziadost o rozvod a bum samotny rozvod, kde vravel, ze ma nikdy nemiloval...som velmi rada, ze som sa ho zbavila, nebol to MUZ ale dalsie dieta o ktore som sa starala, ale...citim pocit prazdna, neviem co bude dalej, s nim som mala naplanovanu buducnost, a jnapriek tazkym chvilam som ho milovala a zrazu nemam nic. mam noveho partnera ktoreho milujem, ale stale nemam pri nom ten pocit istoty. pozriem sa na nasho maleho syna a neviem si predstavit, ze ho dokazem vychovat. ako to zvladate vy? co vam pomaha zbavit sa tej uzkosti z buducnosti??

prekvapena

ani ja nehadzem, vravim teraz mam muza ktory je skvely, lubi nas a stoji pri mne...a o financie ani nejde, sme velka rodina a viem ze keby som sa ocitla na pokraji biedy vzdy mam pomoc. skor sa bojim ako sa mi podari bojovat s malym, aka bude buducnost, jeho otec si ho sice sem tam berie ale rodicom mu urcite nie je. niekedy mam z toho dost depky. a najma, uz som akasi opatrna, mam strach, ze sa to zopakuje, ved ja som nic netusila, cakala ho doma s vecerou a on isiel od nej...

beacon

co za hajzli su muzi nikdy ta nemiloval ale dobre mu palo ze si varila prala na neho.Muzov vnimam ako bezcharaktwrne bytosti to sa s nami zenamu neda porovnat.bez problemov sa zbavia zeny vobec nevadi im ze ta zrania.Odpad ludia su casto muzi.Myslela si financne ci to zvladnes?Da sa ked racionalne pristupujes k vydajomvnakupujes v sekaci a nenakupujes zbytocnosti.Da sa aj navarit. aj za lacno a dobre.Nech ti to vyjde z dalsim.Muzi nie su milujuce obetave bytosti ako zeny zial.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.