Kozny problem na penise

Príspevok v téme: Kozny problem na penise
tomas876

Dobry den, som dospely muz pred tridsiatkov a mal som a stale mam pretrvavajuci kozny problem na zaludi. Prvy krat sa objavil zhruba pred tristvrte rokom. Predpokladam, ze pricinou bol nechraneny analny sex s partnerkou. Bolo to jediny krat, vedeli sme, ze to nie je spravne ale vasen bola silnejsia.

Problem bol ten, ze po niekolkych tyzdnoch sa mi na zaludi vytvorili ako keby popaleniny, pripadne chrasty. Bol som s tym u sukromnej koznej lekarky, spravili mi vyter z povrchu a po kultivacii konstatovali pozitivne na masivne Serratia mercescens a negativne na kvasinky. Predpisali mi Ciprofloxacin (tabletky) a krem na natieranie Belogent. Po niekolkych dnoch az tyzdnoch sa penis z vonku uplne vyliecil a myslel som si ze to uz mam za sebou.

No ked som si Belogent prestal natierat, tak sa problem postupne vracia, priblizne do dvoch tyzdnov po preruseni pravidelneho natierania (cca raz za 1-2 dni) spozorujem jeden, dva male ostrovceky ako keby zacinajucej chrasty.

Existuje prosim sposob, ako by som sa toho vedel nadobro zbavit? Pripadne moze mi pravidelne uzivanie Belogentu ublizit? (na pribalovom letaku je varovanie, ze sa nema uzivat tusim viac ako 2 tyzdne, ja ho uzivam s malymi prestavkami viac ako 7 mesiacov (i ked sa snazim v malych davkach).

Partnerka bola u gynekologicky na testoch, dokonca si priplatila nejake detailnejsie a nenasli jej nic. Takisto ja som bol predtym pravidelny darca krvi, testy na darovanie krvi ukazuju, ze aj teraz by som mohol (teda testami na darcostvo som presiel), ale bojim sa, ci mozem, takze som zatial odvtedy radsej nedaroval (a rad by som opat zacal).

Takisto mam trochu averziu proti dalsiemu lekarskemu vysetreniu. Predsa len je to intimny problem a ani s poslednou navstevou koznej doktorky som nemal dobru skusenost. Vyzerala ze ma este vacsi problem s vysetrenim ako som mal ja (hanba a podobne) a taktiez ked som nasledne prisiel po testoch tak musela vyberat lekarsku knihu a predo mnou ju studovala aby zistila, co mi je. Z toho som tiez nemal dobry pocit.

Dufam, ze sa mi aspon touto formou podari najst odpovede.
Vopred dakujem