Vanquish – liposukcia bez skalpela

Príspevok v téme: Vanquish – liposukcia bez skalpela
stihlejsiaza

ahotje, aky na toto mate nazor? je to bezpecne? som mlada baba tak mi napada samozrejme radsej cvicit a zdravo jest (ved riskovat zdravie a dat len tak 500e za neico co sa da docielit inak sa mi nechce) ale v KRAJNOM pripade ma napada toto ekdze som cela stihla orkem brucha uz dlhodobo aj ked sa ho snazim zhodit, proste je to enrovnomerne rozlozene na mojom tele, inac by som and tymto enuvazovala, ale mam komplexy ze vyzeram ako tehotna aj ked nie som (ludia sa ma dokonca uz pytali ci nie som tehotna!!!) proste trapas, co si myslite o tejto novej metode?

na klasicku lipo by somj nikdy nesla ved boli pacienti co an to bohuzial zomreli tak zato sa pytam lebo smrt mi nesdtoji za to svoj zivot si cenim! :)

milu11

baby a kde ste si to dali robit?? na nete som si uz zistila info aj podrobne co je to Vanquish len by ma teda este zaujimalo kde ste si to dali robit??

vcelik77

ja som tiez absolvovala Vanquish v Mediskine a mozem Vam to baby ktore o tom premyslate len odporucit.. mate minimalne az ziadne vedlajsie ucinky co schvalil americky urad ktory sa touto metodou zaoberal

Zdenka9

ja som videla na sebe vysledok za pol roka.. ale riadny rozdiel Vanquish je v dnesnej dobe asi top ako schudnut bezbolestne

Molnarka

Vanquish funguje uplne jednoducho bola som na tom pred rokom a pol.. to bola vtedy uplne novinka :) nad brucho ti daju ten pristroj tesne ze s tym pristrojom nebudes mat ani kontakt.. trva to cca asi pol hodku nemas sa coho bat!

jajaska

no ja sa chystam v oktobri na Vanquish tak dufam ze to dobre vsetko dopadne! :) kto to uz absolvoval tak nech povie ake to bolo.. vdaka