Valecaps plus

Valer

Mozno mas pravdu. Ja to beriem 2x denne, spadlo zo mna kopa "problemov", evidentne som kludnejsi a vnima ma tak i okolie.
Skusil som to s psychiatrom. Pred menom, za menom tituly. Vysledok? Prepac mi ten vyraz, ale k hovnu.S jednou som mal dojem, ze pacient je ona a ja lekar a s druhym, ten sa tvaril dolezito, pocuval a vysledok: ponukal mi knihu!!!
Moja dobra priatelka, znama umelkyna na to povedala, ze poriadna dovolenka je hodnejsia, ako desat tychto...

Bruno333

Neviem na co konkretne to potrebujes, ale je to zamerane na ukludnenie, nespavost, depresie, skratka najcastejsie problemy sucasneho cloveka.
Je to vsak prirodny produkt z korenov byliniek, preto ak ide o zavaznejsi stav tak mam dost pochybnosti ze to bude ucinne, aj ked reakcia moze byt individualna...vacsinou vsak tieto bylinne pripravky su velmi slabe, resp.urcene pre ludi, ktori nemaju zavazne poblemy a ak aj nejaky ucinok pocitia, skor bz som to pripisoval efektu zvanemu "placebo".
Je to nieco podobne ako ked prides do cajovne a kazdy caj ma svoje specificke "ucinky", no nepoznam nikoho koho by ukludnil caj napr. z medovky, aj ked sa casto hovori o tychto ucinkoch.
Dalsia vec je, ze keby tieto veci fungovali a boli efektne, pouzivali by to vsetci ludia s problemami, a hlavne by to neboli "volnopredajne" lieky bez receptu, lebo by sa dali lahko zneuzit.
Nehovorim ze to ucinok nemoze mat, ale aj fakt ze si to kupis bez receptu hovori trosku o vypocitavosti a biznise producentov.Ak sa propaguje produkt ako "liek" na podrazdenost,nervozitu,depresie,fobie,tremu,strach a nespavost, tak je to samozrejme vypocitava demagogia, pretoze tieto problemy ma kazdy clovek na zemeguli.
Ak to mas uz kupene tak sama zistis na vlastnej skusenosti ci to pomaha alebo nie, a viem ze ak by to zabralo tak nebudes mat viacej pochybnosti. Pozor ale aj na vedlajsie ucinky.
Tak ci tak, psychicke problemy akehokolvek charakteru by som riesil s odbornikom, samoliecba v tychto pripadoch moc nefunguje.
Skus napisat konkretnejsie ake mas problemy a mozno Ti budeme vediet lepsie poradit.
Bruno