Priateľka nie je spokojná so svojim vzhľadom

prezyvko

nejde len o to či to myslíš zle, ale aj o to ako to ona zoberie. veď ju poznáš a vieš že to (samozrejme) zoberie z toho negatívneho konca, tak nevidím dôvod prečo to hovoriť. vlastne mi neprichádza na um žiadny dôvod na to, aby si frajerke vravel aké chodia pekné baby okolo. mal by si viac hľadieť na ňu ako na tie okolo ;)

Žužova

Že hentá je pekná...? Načo to pred frajerkou vobec rozprávaš ? To nevieš že nám babám také správanie vadí, že chceme mat pocit že pre chlapa sme pekné len a len my a žiadna iná? hlavne ak sa jedná o takú zakomplexovanú holku mal by si si nechat názor na iné baby pre seba a komplimenty hádzat iba jej a dokazovat jej den čo den že ona je tá jediná najkrajšia.. Ona má nízke sebavedomie a potrebuje mat v tebe stále istotu .. NEKOMENTUJ iné Baby !! ;(

male

lienka s: ano ale nemyslim to zle, napr ked spomeniem ze henta je pekna tak ona ze co je na nej pekne a ked odpoviem tak doda ze ona to nema ....

MultiLevel: vsak ano, som rad ze to je radsej tento pripad :)

xxy: nevidim na tom nic zle pretoze to v zlom nemyslim

lilyiankaa: myslel som vzhlad, diki

phoe: nemam blbe poznamky praveze naopak, snazim sa ju podporit k odvaznejsiemu obleceniu

bacil2: nemyslim si

kafik: v podstate ho prijat vie ale len preto ze vie ze ju mam rad

htcht: dik

lienka s

ahoj, som na tom rovnako...tiež mám zo seba komplexy a vôbec neverím tomu,čo mi priateľ hovorí...musí sa s tým vysporiadať iba ona sama, všetko je len a len v jej hlave...ty jej vieš pomôcť iba tým, že prestaneš komentovať iné ženy pred ňou

MultiLevel

male, tvoja holka ma male sebavedomie a je jedine na nej, aby to riesila. Nech jej povies cokolvek, kym ona nezmeni myslenie, nic s tym neurobis...
A predstav si, ze existuju aj zeny, ktore su veeeelmi spokojne so svojim vzhladom a to nie su ziadne dokonale krasky ;)

lilyiankaa

ak vieš, že je tvoja priateľka nespokojná so svojím vzhľadom, tak by si v jej prítomnosti nemal komentovať iné ženy a pod ... viem, že to možno nemyslíš zle, ale nakoľko má ona komplex zo seba samej, len jej tým ubližuješ .. nepíšeš konkrétne, čo sa jej nepáči, či je nespokojná s postavou, výzorom ... skús to priblížiť ..
ak s postavou, nech začne cvičiť, inak sa stravovať, ty jej môžeš pomôcť tak, že s ňou budeš príp. chodiť do posilky, alebo behať ... ak je nespokojná so vzhľadom, nech sa začne inak malovať, navštívi vizážistku a tá jej dá rady, ako čo zakryť a pod ....

kafe

ehm, to nebude len nespokojnost. Ked nevie prijat kompliment, tak dievča má zo seba komplexi. A ty jej asi nijako nepomôžeš. Je to jej pokrivené vnímanie seba samej, to môže zmeniť len ona.
Nevšímaj si to a buď trpezlivý a pozorný k nej aj naďalej. Možno sa časom dokáže prijať, že je aká je (aj krásna).