Make-up - BB cream - alebo nejaký super krém na mastnú pleť

Príspevok v téme: Make-up - BB cream - alebo nejaký super krém na mastnú pleť
lucyy

Máte niekto nejaký overený krém ktorý zábrani lesknutiu mojej extra mastnej pleti?
Už som vyskúsala mnoho značiek krémov, make-upov, BB krémov..no doteraz mi ziaden nesadol
Mám 20, akné uz síce nemám, len trochu rozsírené pory hlavne na čele a nose..
Potrebovala by som nejaký krem ktorý mi zjednotí farbu pleti, prekryje rozsírené pory ale hlavne zmatní plet na dlhsiu dobu ako 2 hodiny
napr. ked si dam zmatnujuci krem na mastnú plet+ dermacol zmatnujuci 18 h a na to este puder na mastnú plet..začnem sa lesknút po 2-3 hodinach :(

Uz som z toho zufala.. ma niekto podobný problem s pletou? ako ho riesite?

Dakujem za kazdú radu ;)

ahojhello

nedavaj si make up len prepudruj tvar , ja mam tiez mastny xicht ,a ked si dam make up vyzeram hrozne ako s maskou na tavri

gftchku

kozmetika la roche- effaclar K , na hydrataciu ten krem na zmiesanubplet (neviem ako sa vola) .. makeup dermacol 24h, nedrhnut plet casto. raz za den vecer staci cistiacim gelom a vodou, alevbo pouzivat len micelarnu vodu. nemusi byt draha, da sa kupit aj loreal ovela lacnejsia ako napr bioderma

odpovedam

Tvoja plet si vytvara maz z isteho dovodu. Len reklama ti bude tvrdit, ze ked mas suchu, mastnu, neviemaku plet, mas ju vzdy zlu. Mastna plet je najlepsia ochrana proti vraskam. Aj ja mam mastnejsiu plet a nechavam to tak, pretoze moje telo to takto potrebuje a vyraba. Mam dobru skusenost s la roche posay - effaclar k. Ale davam si ho len na noc. Plet sa mi vsak az tak po nom neleskne. Pripadne mozno malo pijes a stratenu vlahu si telo kompenzuje mazom.