Laserová operácia Spinn

tibik73

Sonjaa, ahoj. S tymto som sa stretol aj ja. Bol som v SPINNe na MR krcnej chrbtice. Nasledne som siel do UVN na neurochirurgiu k jednemu doktorovi ( nebudem menovat, neskor zistis preco). Ten mi povedal to iste, co tebe, a povedal mi to hned ako videl CD-cko potlacene logom SPINNu, bez toho aby sa pozrel na snimky na nom. Siel som sa na to opytat do SPINNu a tam mi vysvetlili, ze nemenovany pan doktor, teraz uz tusim prednosta neurochirurgickej kliniky ma nejaky osobny problem s majitelmi SPINNu a tymto sposobom riesi svoje komplexy. Bolo mi odporucene, aby som zmenil neurologa. Siel som za jednym profesorom do BA, a ten s tym nemal absolutne ziadny problem, dokonca povedal, ze v SPINNe bol, ked si v Tatrach poranil koleno a nevedel, ze robia aj chrbtice. Odvtedy sa neurochirurgii v UVN vyhybam.

Sonjaa

Ahoj, s operáciou nemám skúsenosť, ale v SPINN-e som bola na magnetickú rezonanciu a s výsledkom som išla do ÚVN Rk, kde povedali, že je celý záznam je nekvalitný. Do dvoch týždňov som bola na opravnej rezonancii, ktorú mi robili priamo v ÚVN a bolo po probléme. Po takejto skúsenosti by som asi už nemala dôveru k tomuto zariadeniu (((