Muzi aky typ zeny vas nepritahuje?

Príspevok v téme: Muzi aky typ zeny vas nepritahuje?
Zvedavka

myslim len co sa tyka vyzoru cize telesneho vzhladu ( vyska, telesne rozmery, farba dlzka kvalita vlasov, crty tvare, styl obliekania a modnych doplnkov)
ake chybicky krasy na tele zeny vam vadia ze by ste si s nou nezacali vztah?
pls nepiste o dusevnych vlastnostiach a spravani bavme sa len o vyzore a nepiste ze na vhlade nezalezi lebo toto vam neverim na vhlade vam zalezi so skratou by ste urcite chodit nechceli.

LILIII

podobny ti to napisal uplne dokonale ,roznorodost a vkus kazdeho z nas je individualny pojem
phoe ... a mozno tie pohlady tych vyfintenych bab ta klamu a v skutocnosti si ta oni omrkavaju a myslia ,ze si take dokonale krasne stvorenie ,bez mejkapu . Ja obdivujem krasu ako taku a je mi tak trosku jedno ,ci niekto k tej krase dopomoze ,ci ide o krasu prirodzenu ,ci kupenu v znackovom .... pre mna je krasa prave ta nedokonalost co zaujme

phoe

Lilli, mňa iné baby nejak zvlášť nezaujímajú, iba ked sú zvlášť výstredné alebo pekne, inak je mi fuk kto má co na sebe s výnimkou nejakých fakt divnych sociek. Len mi vadia pohľady niektorich vyfintenych bab typy Co si ty, čo to máš na sebe, ja som krásna a ty si nič, ...pritom väčšinou sú to tie menej pekne ale majú na sebe akože in handry a umelé vlasy a nechty a mejkap. Obdivujem krásne baby, ale take naozaj pekne , bez úprav.

podobny

aby som bol konkretnejsi, mne sa pacia stihle az priemerne baby (hoci pod tymito pojmami a nie len tymito, si kazdy aj tak predstavi nieco ine), mozu byt mierne vysportovane, ale nie je to podmienka lebo radsej nevysportovana ako prilis vysportovana, ale asi radsej prilis vysportovana ako tucna, vzasade nemam rad mohutnost. prijemna, sympaticka tvar. v priemere sa mi pacia viac brunety ako blondiny, na druhej strane ked sa blondina vydari tak to je pecka, o rysavych a ostatnych uz ani nehovorim. farba vlasov podstatna az tak nie je. viac sa mi pacia zeny, ktore nemaju vlasy ostrihane na kratko. je len malo takych, na ktorych to vyzera dobre ci lepsie. idealna vyska od 160 do 180, urcite nie je podmienkou. upravena nech je primerane, nemusi byt aj vobec, vsetkeho vela skodi. hlavne umela krasa - to je vsetko co posobi neprirodzene, od prehnaneho mejkapu, prehnana vysportovanost, silikonove prsia, vysolarkovanost, ci prehnane opalenie a cokolvek umele (az tak uplne cokolvek nie, vysvetlim). ked mejkap tak s citom, ved ak sa mi nepaci bez mejkapu tak o com to je, ved nebude pri mne stale upravena. niektore umele upravy mozu vsak posobit atraktivne, napriklad dredy, piercing, tetovanie a neviem co este (mozno sa dali pouzit aj vhodnejsie priklady), je to individualne. suvisi to s tym co pisal oooha, moze to vyjadrovat istu vynimocnost, nepriemernost. ak dana uprava vyjadruje aj zivotny styl, nazor cloveka a nie je to len dizajn. je to naozaj vysoko individualne, u mna to nie je podmienkou a nie vzdy to vyzera dobre, takze radsej nie ako ano. ci aziatka, cernoska alebo biela je jedno. ked sa mi paci, neriesim. "dlhe mihalnice naruzovane ocne tiene kryci krem na tvary" - no neviem, skor nepotrebujem, nic mi to nehovori. dlhe nechty, ci nafarba to iste. kludne aj osrihane na kratko a bez farieb, to je asi najlepsie. pekne su mozno tie, co su tak pekne vyzdobene, ale toto je uz fakt tak nepodstatny detail, ze az. ale spinavene a nevhodne upravene nechty posobia nechutne, to urcite nie. inak prehnany zaujem o vzhlad by mi u partnerky skor prekazal ako vyhovoval. a ak sa mi zena paci, tak sa mi paci a je uplne jedno ako vyzera. lebo za to mozu aj tak hormony a to ja a nikto iny neovplyvni.

je pochopitelne, ze nevyrazni ludia (sede mysky) su prehliadanejsi. lebo su nevyrazni. skor si vsimnes niekoho, kto v tom dave nejakym sposobom svieti. to vsak este nemusi byt nutne pozitivne.

pokial ti ide len o to, ze chces aby sa chlapi za tebou otacali, tak chapem tvoj zaujem riesit tieto veci, ale necakaj, ze ta kvoli tomu oslovi nejaky chlap na ulici ci v ochode. z mnohych dovodov toto dnes velka cast muzov neurobi.

kazdemu chlapovi sa paci nieco ine. su muzi ktori chcu stihle az extra stihle baby, ini chcu mohutnejsie typy, ci uz dost pri sebe ci extra svalnate. aj ked si myslim, ze takych je podstatne menej ako tych, ktori daju prednost typickej stihlej az priemernej babe. v zasade nikdy sa nebudes pacit kazdemu chlapovi, vzdy tu bude chlap, ktoremu sa pacit nebudes. dolezite je aby si sa pacila tomu, kto sa paci tebe. ale nerob to proti svojej prirodzenosti, tuzbe, osobnosti. som zvedavy, ci si to vobec niekto precita :D

wreck

Zvedavka, ale ved zeny to maju uplne rovnako! mozno niektore kriteria su zasadne ine ako u chlapov, ale v principe postupujete rovnako.

tiez nebudem daleko od pravdy, ked napisem, ze vytekate, ked vidite vysokeho ciernovlaseho v obleku vystupovat z panamery. :-) jedine co vtedy viete posudit je vzhlad. a vacsina bude vytekat, to som si 100% isty, a mensia cast nie. tak ako chlapi, ked vidia vysoku kypru blondinu na 10cm stekloch. a k tomu este dodam, ze ano, je to pre chlapa aspon zaujimave na pohlad, ak uz nie rovno pritazlive, ale milovat to alebo dokonca mat to doma, by chcel malokto. ako aj vidis z reakcii.

Zvedavka

chlapi tak z vas ani talian nevyjde jeden cernosky druhy aziatky :D
ako pise phoe aj mne sa zda ze viac vas oslovi taka dokonala kraska ved je to vidiet tie poparovane dvojice ake si vyberate vysoke stihle prsnate dlhovlase zvacsa ciernovlasky alebo blondiny s dokonalym mejkapom(dlhe mihalnice naruzovane ocne tiene kryci krem na tvary) same sperky(aj tie mega nausnice) vysoke ihlicky.

a nerozoberame ci sa tam holi alebo nie mala som na mysli to ake zeny vas neoslovia vyzorom na ulici v obchode prosto na verejnosti to ci sa holi predsa na verejnosti nevidiet.

Správnychlap

A máš pravdu paradia sa najmä aby jedna druhej závidela aká je parádnica .ohovárajú a hodnotia sa navzájom.

Správnychlap

Wreck ja myslim ze najprirodzenejšie a najkrajšie sú mladé aziatky. Tie mladé majú krasne črty tváre a nepotrebuju ani mejkap. Slovenky sa strašne chcu robiť dokonalé a letia na módne trendy ktoré sú niekedy otrasne.