Klamala mi?

Príspevok v téme: Klamala mi?
Mark123

Ahojte, bol by som rad ak by ste sa vyjadrili k mojmu problemu. Ide o to, ze som mal sex s mojou priatelkou, ktora mi povedala, ze je panna a ze to bude pre nu po prvy krat. Ale narozdiel od toho co sa tu clovek docita, ze ako by to malo byt prvy krat to islo dost lachko. Uplne bez problemov som do nej vnikol. Niesom velmi skuseni clovek, co sa toho tyka, a prave preto by som chcel vediet Vas nazor. Ako nic by to na nasom vztahu nemenilo, ide mi skor o to ze ci mi klamala, alebo nie. Dakujem

miau1

:D nechapem co s tym mate...vtedy ked boli zeny panny do svadby tak sa vydávali v 16tich pomaly a hned nato mali 10deti, keby clovek v dnešnej dobe čakal do svsdby...ked je trend vydať sa v 30 by sa teda dobre nacakal...

Kvety zla

a odkedy znamena nebyt panna byt kurva? nezijeme v 16. storoci kde dievca muselo byt panna az do svadby.
ja som sa skor stretla s dievcatami co sa hanbili za to ze su este panny, a radsej to zatajili. co je tiez smutne.

jijijiji

Moja skusenost bola ta ze prvy sex bolest a velmi tazko dnu..A urcite som extremne neprirazala..Ja by som jej nejak moc neverila..kedze prvy sex je prvy sex..aspon podla mna..no to musis ty vidiet a citit ako s atvarila ako to brala a aj to akym stylom prirazala..ci vedela co robit ci boli pohyby zohrane..

ofca

tak, som dievča a tiež mam s tymto skusenosti, mala som prvy sex a vobec ma to nebolelo, a krv tiekla až ked som prišla domov.. tiež to šlo velmi lahko,ale zas tak isto to bolo aj s predohrou,takze sa nemusis bat, urcite ti neklamala :)

Kvety zla

prvy sex, ak sa robi poriadne, tak NEBOLI a dievca NEKRVACA. panenska blana sa nepretrhava (to je jeden z mytov :) ) ale otvor v panenskej blane sa prvym sexom zvacsi. otvor taktiez zvacsuju praktiky typu prstovanie alebo masturbacia (co ale neznamena ze dievca nie je panna), cize neexistuje aby si to vedel len tak.
ps: sex je tak prirodzeny ze kazda zena ktora je spravne naladena bude prirazat, aj (cerstvo byvala) panna, a vzdychat, a uzivat si to (+ ked to ma v sebe ze ma sex rada).
ked je to tvoja priatelka a povedala ti ze je panna, co takto keby si jej veril? naozaj si nemyslim ze je dovod preco by ti v tom mala klamat (hlavne v dnesnej dobe dievcata chcu co najskor o panenstvo prist...)

Mark123

Ano mas pravdu, predohra bola, aj dostatocne vlhka bola, az nadmerne by som povedal.
Ale to co si spominala, ze skusene zeny su podstatne iniciativnejsie, same prirazaju, neboja sa chytit si ta nohami atd. tak to sa prave ze stalo :( Mam ho 18 cm, no miestami som sa totiz citil tak, ako by som jej nestacil :(