Klamala mi?

Príspevok v téme: Klamala mi?
Mark123

Ahojte, bol by som rad ak by ste sa vyjadrili k mojmu problemu. Ide o to, ze som mal sex s mojou priatelkou, ktora mi povedala, ze je panna a ze to bude pre nu po prvy krat. Ale narozdiel od toho co sa tu clovek docita, ze ako by to malo byt prvy krat to islo dost lachko. Uplne bez problemov som do nej vnikol. Niesom velmi skuseni clovek, co sa toho tyka, a prave preto by som chcel vediet Vas nazor. Ako nic by to na nasom vztahu nemenilo, ide mi skor o to ze ci mi klamala, alebo nie. Dakujem

wreck

nemusela klamat. panenske blany su ako prstence dalekych planet :-) - rozne velke, rozne pruzne, s rozne velkymi otvormi...

ak je slecna sportovo zalozena alebo sa robieva vaginalnym sposobom (prsty/predmety dnu), tak uz ju moze mat potrhanu alebo oslabenu. niektore dievcata sa dokonca narodia bez nej. nedaj si zamotat hlavu sucasnymi akoze modernymi nazormi - kym slecna v sebe nemala chlapa, JE STALE panna.

ak si ju dobre rozrobil, pokojne je mozne, ze to do nej islo lahko. oslabena alebo chybajuca blana a valiaca sa vaginalna stavicka je vitana kombinacia pre bezbolestny prienik. :-)

ako menej skuseny asi nedokazes podla jej spravania rozoznat, ci uz ma nieco za sebou. skusene zeny su podstatne iniciativnejsie, same prirazaju, neboja sa chytit si ta nohami, rukami, ako im vyhovuje, neboja sa kricat alebo hlasno vzdychat. z jej pohybov a celkoveho spravania sa to mozno da vypozorovat. celkovo bude panna skor pasivna, bude sa spoliehat, ze ty vies co robis.

a na zaver najpodstatnejsia vec. ak by sa ukazalo, ze klamala, velmi dobre si rozmysli ako vazne to s nou myslis. panenstvo zeny je pre chlapa dar. inteligentnejsie a citovo vyspelejsie zeny/devy si to uvedomuju. nikdy by svojmu milemu o tom neklamali. velky pozor na to.