Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dobry zubar v BB?

LucuaD

Ahojte, ja hladám tiež momentálne zubára... nehcem prísť o celý majetok ale hladam niekoho, kto si naozajdá zaležať, a až pedant...

Ide o to, že mam dosť so zubami aj problémy.. predtým mi aj iný zubari zničili zuby kadejakými fušerinami..

Počula som, že pán MUDr. Kasper je dobrý, neviem naozaj.. dakujem za akukolvek radu :-)

LucuaD

Ahojte, ja hladám tiež momentálne zubára... nehcem prísť o celý majetok ale hladam niekoho, kto si naozajdá zaležať, a až pedant...

Ide o to, že mam dosť so zubami aj problémy.. predtým mi aj iný zubari zničili zuby kadejakými fušerinami..

Počula som, že pán MUDr. Kasper je dobrý, neviem naozaj.. dakujem za akukolvek radu :-)

masasko

Rada by som otvorila znova tému, hľadáme dobrého zubára/rku v BB, čo si dobré robí svoju robotu a má normálne ceny. vďaka

LILIII

Nooo podla mna je sikulka ,ale necakaj nóbl ordinaciu, skor taky standart . Ja som pochodila vela zubarov ,cestovala som i dalej mimo BB a stale som len platila a platila a robota na prd . Momentalne som moc spokojna

beskyd

ok, ale keby niekto vedel nejakého perspektívneho aj na založenie karty tak nech dá vedieť, snáď to tu nebudú admini mazať ako reklamu...