Je to viac nez hra

Príspevok v téme: Je to viac nez hra
WoW

Ahojte, mam 19 rokov a uz vyse 6 rokov hram jednu hru na PC ak nie 7 ...prve 4roky som nerobil nič len škola a počitač ..ziadny kamoši nič len tí online , po par pokusoch sa mi podarilo na nejaky čas prestať hrať ale vždy som sa k tomu vratil ... napriklad dnes som mal voľno a presedel som za jednou hrou 7hodin necelych , ak mate niekto nejaky napad ako mi pomoct ako prestat velmi rad ho uvitam , ak nehram nemam abstaky ani niesom nervozny , zivot bez hry sa mi paci ale hned ako pride nuda hoci len na 5minut tak uz tam presedim cely den ... skusal som ju zmazat, po tyzdni som si ju stiahol znova ... neviem ako prestat a nič ma nenapada :/
dakujem za komentare

wow

no je to World of warcraft... zije s nou milion ludi na svete a je daleko viac ludi ako ja co su natom este horsie len mna to uz nebavi ... ja viem prestat, vypnut to a ist von , ale neviem v sebe zabit pocit ze to chcem hrat...mozem 2 dni robit co sa da a potom tu zas od nudy skoncim :/

phoe

Nestačí prestať hrať, musíš si vyplniť čas inak, a zabavnejsie. Sprav si plan čo robit ked nebudeš pri pc.