168 cm výška

Patinka

No neviem ako to vajíčko zjem kedže budem v škole
Keď som bola mala vždy mi vraveli že jablčko a mlieko nieje dobre kombinácia ale skúsiť to môžem :)
Ja obedujem v škole takže to neovplivním :)
Á aké mäsko ak sa môžem opýtať ?
Nedohodneme sa na inom kontakte ako tu? Môžme si začať písať na email alebo na FB ak máš :)

Babsa

Patinka mozeme budem len rada :)
Mam zostaveny jedalnicek na mesiac zajtra zacinam prvym dnom na zajtra mam
R:tvaroh+jablcko+mlieko
D: sunka/vajicko ja vajicko + zelenina
O:Maso + zelenina
O: mlieko 2-3 dcl
V:zasa masko a zelenina
a ked mi ani taketo jedenie uz nepomoze potom som asi strateny pripad :D a pritom je to "blbých" 5 kil iba !!
Tak mozes zacat somnou zajtra ,budem jest kazde 3 hodiny presne a uvidim

Patinka

Ou yeah.. aj ja mám toľko uplne viem sko sa cítiš, aj ja som v lete mala 56 a bolo všetko ok.. ak by si chcela môžme chudnúť, zhodit pár kil spolu môžeme si začať písať a tak :)

ouii..

a naco je toto porovnavanie dobre? aby si sa citila nahovno, ze vela vazis? alebo aby si sa uistila, ze vazis malo? mat vahu v norme, to je hlavne. naco su ti info o tom, ze ine rovnako vysoke baby maju o 5-10 kil menej a necitia sa dobre? to je ich subjektivny problem, aj ked si to neuvedomuju, ale neviem ako si myslia, ze sii zdravo udrzia vahu na hranici normy, aj ked budu mat 25 a viac rokov, bez toho, aby museli hladovat a do toho cvicit ako sialene

srnkamala

hlavne ak makas vo fitku s cinkami , tak svaly mat budes...a kedze svaly su tazsie ako tuk, tak mozes vazit aj viac a nemusis na tolko kil vyzerat...

lilyiankaa

ja som rovnako vysoká ako ty a teraz mám 54kg ..čo som nikdy nemala a necítim sa v "nich" dobre ... najlepšie mi je, keď mám max tých 52kg

Babsa

So sportom som v pohode , len proste vela zjem , tak skusam jest 5 krat denne a nieco na sposob bielkovinovej a mliecnej diety max. 2 tyzdne by som chcela vydrzat .Cez leto som mala tych 56 a uplne super to bolo len taraz je to hruza hrozna!