Vitamin C intravenozne

Zustek9

Surne Vas prosim o radu,tatinovi nasli nador je tak zle umiestneny,ze sa neda vybrat, metastazi niesu, tak potrebujem radu o tom vitamine C kde sa to da zohnat a aplikovat, ja vyskusam vsetko, lebo nemozeme o neho prist....je po operacii a potrebujeme to hned riesit, dakujem moc za rady a pomoc ,som zufala :'(

RNG

Bludy. Vsetok vitamin C vyrabany v rastlinach, zvieratami v ich peceni a ladvinach aj synteticky su bioidenticke L-formy, tj nedaju sa v nijak rozlisit.
Vitamin C ako neutralna mala molekula sa vylucuje cez "sitko " ladvin velmi rychlo, pre to ho potrebujema na ucinne hladiny v krvi brat plno.
en.wikipedia.org

house

Vitamin C pomaha aj peceni.Sluzi ako katakyzator pri chemickych reakciach, pri odburavani skodlivych jedov z organizmu.Ked som si niekedy vypil viac ako treba liecil som sa megadavkami C vitaminu.Zabera to.Vypil som na den aj 10 gramov.Prebytok vylucite mocom.Problem moze byt ale v tom, ze chemicky vyrobeny vitamin C sa javi v spektralnej analyze ako pravotocivy a prirodzeny vitamin C je lavotocivy.
Takze teraz uz neuzivam synteticky vitamin C , ale si robim citrovadu z 5 citronov a pijem to cely den.Chranim si Oblicky ...

RNG

Citotoxicke davky vitamionu C podavaneho infuzne zacinaju od 75 GRAMOV za den. Takze hovorit o obcasnej davke 7.5 gramov je smiesne
A lekarsky monopol to uz davno vie, tj ti, co sa snazia vitamin C ako liecivo na rozne choroby a najma rakoviny vo vysokych davkach potlacat.

Martin C

Ahojte...mojej mamine sme popri chemoterapii, aplikovali aj infuzny vitamic C Injektopas 7,5g v pravidelnych davkach 4x do tyzdna po 15gramov (2kusy) cez doktorku, a veľmi veľmi jej to pomohlo. Aj teraz ho mamine davame, ale uz v mensich davkach. Tento Vitamin C sme si sami zohnali, a ak by mal niekto zaujem, mozem Vam ho tiez dodat. viac info:vitaminikC@gmail.com.

0vecka

2 RNG ak je to toxicke pre rakovinove bunky tak preco vykonane studie nezaznamenali ziedny rozdiel medzi pacientami ktorym bol podavany vitamin C a placebo?

RNG

Nechapem, preco musia bezne chemikalie lekari nazyvat tak, aby to bezny clovek vobec neporozumel. Jediny dovod je v tom, ze nechcu ludi informovat.
A tiez nevidim ziadnu sluzbu farmacie, ked lacne askorbaty predavaju za besne ceny, hoci potrebne zlozenie je len voda, askorbat sodny alebo draselny. A sustavne bojuju ptroti megadavkam askorbatov, hoci mnozstvo lekarov dokazalo jasne ich liecivost na rozne choroby, vcitane rakovin.
Totiz pri roznych chorobach sa tak vysoke hladiny v tele zidu, aby sa telo nerozpadalo, co je vlastne akysi toxinmi navedeny skorbut
A samozrejme velmi vysoke hladiny vitaminu C v krvi su citotoxicke pre rakovinne bunky, ale neposkodia zdrave bunky, ba prave naopak ich ochrania zvysenim vyroby kolagenov, ktore enzymy z rakovinnych buniek odburavaju a tak umoznuju metastazy