Mozem to sposobovat ja?

sususu

Multilevel prepac mas v niecom pravdu ale v tom, ze ked sa doma o sexe nerozpravali tak zeny nemaju chut je podla mna blbost... aj ja pochadzam zo silne katolickeho prostredia, rodicia sa o tom nikdy so mnou nebavili a mam velmi vysoku sexualitu...takze v tom to asi nebude :-P

doubledog

ano, moze to byt tebou, mozno ju az tak nepritahujes, alebo jej nevyhovujes pri sexe.
ale je aj plno inych moznosti, v com to moze byt

sewie

shlasim s multilevelom, priciny mozu byt rozne a kazda zena je ina...su take co to chcu stale niekolko krat denne a su aj take ktore povedia ze zar tyzdenne staci...zial je tu ta moznost ze sa jej do toho velmi nechce, lebo zatial pritom nezazila to prave orechove...takze skus zistit co na nu plati:) poriadne ju nazhavit a dotiahnut to do konca:)

MultiLevel

moze, nemusi...Ked o tom s priatelkou komunikujete, co ti hovori? Co citi? Preco to nechce?
Nechcem napisat, ze u vsetkych zien je to rovnake, ale u mnohych je to naozaj tak, ze chut na sex maju najma pocas plodnych dni a koniec...Nehladaj za tym nic zle, prosto tak to zariadila priroda. Zena nie je schopna otehotniet 24/7, preto je jej sexualna aktivita vyssia prave v case, kedy otehotniet moze.
Potom su zeny, ktore nemaju na to chut preto, lebo ich nikto nikdy neviedol k sexualnej vychove, cize sa napriklad mama s nimi o tom nikdy nerozpravala, sex bol doma absolutne tabu, masturbacia-ved to je len pre chlapov!, penis? no fuuuj!, a podobne. Tak isto sa z roznych dovodov sa mozu hanbit za svoje telo, sex povazovat za nieco zle, neciste, nepoznaju svoje telo, cize nikdy nemasturbovali, sex povazuju len za nieco pre muzov (ano, aj takuto zenu poznam.)
Potom su zeny, ktore ked nemaju spravnu atmosferu, dlhu predohru, spravny cas na milovanie, pohodlie, tak sa im do toho nechce. Ak sa im partner nevenuje, nestara sa o to, ci maju orgazmus, nulova predohra, tak ich to casom velmi rychlo omrzi a radsej sa sexu vyhybaju. Su muzi, co velmi rychlo vyvrcholia, kdezto zeny potrebuju ovela dlhsi cas, kym pride ich vyvrcholenie. Ak sa im vsak partner dostatocne nevenuje a netrenuje svoju vydrz, tak radsej nemaju sex, lebo im to nic neprinasa :)
Takze...ja neviem, ktory problem moze byt ten vas, toto su velmi vseobecne vypisane niektore situacie. Hlavne vela spolu o tom komunikujte a rieste to obaja :)