Mám 100 kíl...

Príspevok v téme: Mám 100 kíl...
jaaaannnmsss

takýchto tém tu bolo milión, ja viem... podobných takisto... ale ja fakt potrebujem len nejaké povzbudenie... budem mať 14 r.
mám 171 cm a takmer 100 kíl...(96-98) :( a to naozaj nie som žiadny lenivec... určite si predstavíte dievča, čo celé dni pojedá čipsy a sedí pred telkou... no ja taká nie som... snažím sa aj cvičiť, je pravda, že sa nestravujem úplne zdravo ale chcem to zmeniť. U doktorky som bola, ale tú to moc netankuje.. akože hej poradila mi, strava 5x denne, pohyb... ale ja mám pocit že to nepomáha.. za akúkoľvek radu ďakujeem :)

redka

no skus napisat typicky jedalnicek... resp.. rovno napis co vsetko si dnes jedla... a nic neprikrasluj hlavne nie sama pred sebou...

katty_19

fajn, že to vážne chceš, ale naozaj vážne. potom sa s tým dá už niečo robiť. ja som mala 102 kíl, výška 177 cm. pozerám si teraz do záznamu, takže 11.7.2010 som mala 102 kg, 30.12.2010 už 90 kg, 22.8.2011 83 kg, minulý rok v lete 77 kg. na začiatku som si kúpila knihu Diagnóza obezita od Ivana Majerčáka. priznala som si, že mám vážny problém a teda už diagnózu a chcem to vážne zmeniť. najprv musíš mať naštudovanú literatúru. aby si nerobila chybné kroky, ktoré ťa budú zdržiavať. sústreď sa na cieľ. ide to.

JessicaI

Dukanovu dietu neodporucam. Moze Ti ublizit. Ak chces precitaj si o nej viac a zistis, ze je to risk a vaha sa aj tak moze dostat spat aj s urokami.
Hlavne ziadne diety. Mne lekari tiez nepomohli. Pomohla som si sama a som rada existenii temy na tejto stranke "kamaratka na chudnutie". Tam si pomahame a podporujeme sa v chudnuti. Hned to nejde ale ked naozaj chces schudnut tak to zvladnes.
Prejdi ak chces na tu temu. Dievcata Ta privitaju som si ista. Su tam fajn chudnuce zeny a dievcata.