Neviem ci som dost dobra

Príspevok v téme: Neviem ci som dost dobra
inga slavko

Ahojte, uz 6 mesiacov mam priatela. Mam 24 on 35. Milujeme sa. Casto sa spolu rozpravame o minulosti. Hovoril mi o svojich frajerkach. Nepytala som sa ho na to ja sama. Myslim si, ze by sme to nemali rozoberat. On mi zacne rozpravat o svojej ex a povie, ze ta vedela velmi dobre oralne, ved viete. Ze za par minut bol hotovy. Lenze ma to zaraza, lebo ja to tak neviem, so mnou sa tak rychlo neurobi. Neviete mi povedat ako mam reagovat? U inej povedal, ze bola strasne uzka. Ja neviem ci som aj ja. On je moj druhy chlap. Neviem ci nieco nerobim zle. Nemozete mi poradit? Som pre neho dost dobra? Ked ja neviem ako to vsetko mam robit. Velmi ho lubim a chcem, aby bol spokojny.

Maoam

cau, ked ta tak citam, mne to pride, ako keby si muz uz pomaly v zrelom veku liecil svoje komplexy a vztahovu neschopnost na o dost mladsej babe, ktoru si cielene vybral aj preto, ze je sexualne a vztahovo neskusena a o ktorej vie, ze je do neho sialene zalubena a urobila by pre neho (takmer) vsetko a ktoru systematicky dava coraz viac dolu a ktoru systematicky vedome coraz viac zneistuje

mna by inak zaujimali priciny jeho rozchodov s tymi uzasnymi ex-kami

inak suhlasim s nizsie uvedenymi prispevkami, toto nie je vztah, ktory ta urobi stastnou a predtym, nez stratis posledne zvysky svojej sebaucty a hrdosti, ho ukonc TY, aj ked to boli, to chapem

ale on ti nerobi dobre a ani robit nebude

dobrarada123

podla mna je to bezcitny somar ktory po tebe nechce normalny vztah ale len aby si mu to robila ci uz ustami alebo inac vnima ta len na tieto veci zjavne... kasli na neho anjdi si niekho s normalnymi lduskymi hodnotami. netvrdim ze sex nie je dolezity ale u tvojho priatela mu prerastol cez hlavu (a rozmysla vtakom)... nezabudni mu spomenut niekedy ze aj tvoj byvaly to vedel nielen ustami 100x lepsie ako on, som zvedava ako to s nim pohne :D:D :P

Wikimon

LORINNES lepsie by som to nanpisala najma tie tu poslednu vetu ... bohzial mam dojem ze tvoj priatel ta nebere do buducnosti kedze sa stale rozprava s tebou o minulost a prebera svoje ex ... podla mna ta uz teraz bere ako svoju dalsiu ex ... ale to je len cisto moj nazor ... lebo toto neni normalne ... je to uz stary chlap a ty si mlada baba mala by si sa asi poobzerat inde aj ked je to tazke ale niekdena teba caka clovek ktory namiesto o svojich byvalych ti bude hovorit o tom aka si uzasna a krasna a dokonala zena ... Nestracaj cas s tymto bezcitnym zvieratom a utekaj kadelasie ... :( ... prajem ti aby si nasla toho spravneho pri ktorom sem nebdues pisat clanky lebo nato ani nebudes mat cas kedze budes stastna ... :)

Dadula56

Si pre neho uplne perfektna, pretoze ti moze podobne veci hovorit a ty namiesto toho, aby si ho niekam poslala sa este zamyslas nad tym, ci si dost dobra. To ma pre neho vacsiu cenu, ze si na tebe moze lestit ego, nez nejaky oral alebo uzkost.

lorinnes

Och...keby mi toto chlap povie asi ho kopnem do zadku...normálne sa ho spýtaj, že prečo ti toto rozpráva, neviem či sa vôbec necíti alebo čo...predstav si to opačne, že by si mu začala rozprávať o atribútoch penisu tvojho ex. Aké to bolo s ním. Tipujem, že také slová by ťa ani nenapadli pri ňom povedať, pretože si normálna..on zjavne v tej hlavičke nemá zakorenenú súdnosť.
Ja by som na tvojom mieste neriešila, či si pre neho dosť dobrá, ale či je on dobrý pre teba.