Objednávanie z amazon.de

Maoam

pre 0vecku: opis stavu knihy z amazonu c. 1 (dnesny nakup):

'innen wie neu, nur die Buchdeckelecken sind ein bisschen abgegriffen'

c. 2: 'Eselsohren'

:DDDDDDDDDDDDDDD

Maoam

jasne, aj ja tak objednavam, mnohe su vo velmi dobrom stave a stoja dakedy o desat eur menej (aj o viac), clovek tym dost usetri, sice zaplatis postovne ale...

dnes som objednavala aj ja :D, sest odb. knih, no tak ked to vezmem v konecnej sume, tym, ze som tri objednala pouzite a vo velmi dobre zachovalom stave (uvidime, ked pridu), je to dost velka suma

tak drzim palce k diplomke :D

0vecka

ja nakupujme na amazone skoro kazdy den. Najme preto ze tam neni problem hocco vratit. Plati sa kreditkou paypalom alebo mozes aj poslat peniaze na ucet. To postovne nad 20EUR zadarmo neplati vzdy...

rovinka

Aha, no tak v tom pripade mam niektore knihy uz pouzite, tak budem pocitat s tou prirazkou. Niektore mam ale aj nove, kedze pouzite uz neboli na sklade. Nepotrebujem nove, staci mi zachovale, pisem diplomovu pracu :)

Ďakujem pekne za pomoc

Maoam

aha, tak ak to objednas na nemeckej stranke a zaslu to na nem. adresu, tak je to bezplatne nad 20ecok, teda ak nejde o pouzitu liteturu od ludi, ktori cez amazon.de predavaju (alebo knihkupectva, firmy), lebo ti si uctuju cca. 3 eura za postovne/1 kniha, ak je to tazka kniha tak aj viac ca. 6 eur/kniha

ak to objednas priamo tak, ze je odosielatelom amazon.de ako firma, tak nad 20 e to mas bezplatne

no a platba kreditnou kartou, ako vsade, kde platis kreditkou, ja som od nich objednavala cez kreditku casto a vzdy to bolo bez problemov, ale aj uz aj tak, ze to stiahli z uctu, mam tam konto vlastne a kedze opakovane objednavam, tak ako sa mi to hodi, bud ucet alebo kreditka

ak mas moznost cez PayPal zo zahranicia a amazon.de to akceptuje, PayPal je bezpecny, tam si mozes otvorit tiez svoj ucet

PayPal je super v tom, ze keby daco, tak mas moznost vratenia penazi, skontaktuju sa s predajcom atd., cize Paypal ako taky vyuziva coraz viac ludi

hoci u kreditky mas tu moznost takisto (ale tam kontaktuje pri problemoch predajcu banka, od ktorej kreditku mas)

rovinka

Ďakujem za reakciu. No nemam skusenosti ani s PayPal, neviem ako sa to robi, no chcem si to objednat do nemecka ku znamym na ich adresu, vyjde ma to lacnejsie, tusim aj bezplatne postovne.
Co znamena ze stahuju z kreditky? Dam im cislo mojej karty a stiahnu mi z nej danu sumu ? Je to bezpecne?

Maoam

cauko, jeej nemecke knihy, no prachy stahuju bud z uctu alebo kreditky, mas moznost vyberu platby, ked budes uzatvarat objednavku pred odoslanim