Bolesť pod lavym prsníkom

Príspevok v téme: Bolesť pod lavym prsníkom
Janulik84

Dobrý deň, pod ľavým prsníkom na ľavej strane cítim už pár mesiacov bolesť, niekedy to necítim vôbec, niekedy áno. Nie je to však silná bolesť, ale často sa opakujúca. Neviete mi poradiť čo to môže byť? Viem, že je najjednoduchšie vyhľadať lekára, ale netuším, či mám tomu prikladať vážnosť alebo ani nie, keďže to nie je neznesiteľná bolesť a viete aké to je, nechcem prísť za lekárom s niečím z čoho ma vysmeje, že na čo som vôbec prišla...
Vopred ďakujem za rady, prípadne podobné skúsenosti alebo rady čo to môže byť.

Naathaskaa

Ahojte , ja mam tieto bolesti uz poriadne dlho a som s toho uz unavena.. najskor to zacalo mierne , raz za cas pri nejakej namahe.. Teraz to je uz intenzivne niekolko krat do dna ma to tak chyti ze nemozem poriadne ani dychat. Raz som skoncila na pohotovosti a povedali mi ze to mam zo stresu. Predvcerom som si skoro volala sanitku znova. Doktorka tvrdi ze to je z chrbtice a ortoped povedal ze mam posunutu trosku platnicku co vystreluje bolest presne do siedmeho rebra co je prave za lavym prsnikom . Niekedy ma to chyti aj v spanku ked sa chcem natiahnut trosku .. Nemozem spravit prudky pohyb uz viac ako pol roka.. Stale som v stredu a v obave kedy ma to zase chyti uz to pomaly zachadza aj do psychických problemov..

Zanett30

Dobrý deň. Mám 30 rokov a chytám kŕč pod ľavým prsnikom .mam aj fľaky pod i na prsnikoch. Mozte mi poradiť a povedat s čoho to moze byt.Dakujem

Zanett30

Dobrý deň. Mám 30 rokov a chytám kŕč pod ľavým prsnikom .mam aj fľaky pod i na prsnikoch. Mozte mi poradiť a povedat s čoho to moze byt.Dakujem

Dullse

Dobry aj mna tak ties picha pod lavym prsmikom dakedy na boku ale aj chrbtica ma boli ked ma naboli chrbtica tak mi nieje nic nevie niekto ci to je tou chrbticou

MatejR

Dobrý deň, jojika

bolesť Vám pravdepodobne spôsobujú funkčné zmeny vo svaloch v oblasti krčnej chrbtice a pletenca ramenného kĺbu. Najskôr ide o poškodenie horného trapézového svalu(m. Trapezius superior), svalov lopatky(m. Levator scapulae, m. Supraspinatus, m. subscapularis…) a skrátenie prsných svalov(mm. Pectorales). Tieto svaly môžu spôsobovať prenesenú bolesť v oblasti hrudníku alebo v podpazuší.
Riešením svalovej nerovnováhy je terapia zameraná na pravú príčinu bolestí, počas ktorej sa svaly prebudujú a opäť nadobudnú správnu funkčnosť. Muskulárnou terapiou sa zbavíte bolestí a obmedzení pohybu.
Prajem skoré uzdravenie.

Matej Riger, Applause Klinika pohybu

jojika

Dobry den chcem sa opitat mam bolesti uz vyse tyzdna boli ma krcna chrbtica a potom zacne vsetko pod prsnikom sem tam v trojuholniku pod pazuchou ma uz pichalo prosim poradte mi co by to mohlo byt

Ken

Možno máte parazitické červy. Tie odstránite dočasne zjedením 1 strúčiku cesnaku počas 2-3 dní. Na trvalé odstránenie treba kombináciu troch biliniek.

netreba

môže to byť z chrbtice, prípadne priveľa vzduchu v žalúdku, ktorý tlačí na srdce..pokiaľ nemáš aj iné príznaky, tak by som si obavy nerobila, ako často sa ti tá bolesť opakuje?