Steper - chudnutie

Príspevok v téme: Steper - chudnutie
holcicka4

chcela by som si kupit steper ... ale nevem ci je to ucinne na na nohy .. pretoze jedna znama ktora sa venuje sportu mi povedala ze to nema zmysel na vytvarovanie svalstva a tak no a dalsa zas ze z toho len hrubnu lytka a podobne .... a to prave nechcem lebo si ich chcem prave zuzit ... ohli by ste mi pls poradit ?

Milky

Pozdravujem.
mini steper doma mam, no pouzivam ho namiesto stolicky pri sledovani filmu.
Nebadal som nikdy vysledky cvicenia na stepery..

ajuska 23

ahojte kupila som si stepper este my neprisiel ale bojim sa ci budem snim spokojna ci nebudem lutovat ze som si nekupila nieco ine

monika3185

cawte cize viete mi poradit nejaky dobry ucinny steper , aky je lepsi s bocnym naslapovanim alebo aj taki s ruckami na ruky ci ?

carey

ahoj Loituma, jeej to si ma potesila, no ja mam teraz v tom pauzu kvoli uceniu nestiham vsetko naraz... ale pri tom ruky v pohybu nie su sak rukami sa drzis... kolko cm si schudla na stehnach?

Loituma

steper že nie je dobrý na chudnutie nôh? .. práve naopak, na stehnách sa najlepšie chudne ked je v pohybe celé telo a to pri steperi je ( pohyb aj rúk a bokov ) ... cvičím na ňom každý druhý deň 45 minút a neskutočne som na stehnách schudla.. lýtka nemám o nič hrubšie, mám lepšiu kondičku a na mojich nohách je vidieť poriadny rozdiel.. odporúčam :)

carey

ahojte, chcem sa spytat, zacala cvicit na steperi cca 35-40 min (rychlost 5,6) kazdy druhy den, len neviem ci je to vhodne, ked sa chcem zbavit tuku na stehnach a bokoch, myslite si ze to pomoze?
Mam dost hrube nohy, ale to vsetko robi asi ten tuk.
Mohli by ste mi poradit dakujem

mrkvičkaMary

Ahojte, ja mám doma už druhý steper a som spokojná. Prvý bol obyčajný s držiakom,ale pokazil sa. Do nového som investovala trochu viac peňazí,je už bez držiaka,ale dá sa mu nastaviť výška krokov a kráča do bokov,takže to má väčší efekt na zadok, hlavne tukové vankúšiky pod zadkom. Ale spevňuje tiež stehná a celkovo boky. Ja by som ho za nič nevymenila, skutočne som spokojná. Pustím si do uška hudbu a ani neviem ako mi ujde 30 minút a som so sebou maximálne spokojná. :)

tina78

ja mam steper doma asi pol roka a cvicim na nom kazdy druhy den 20min, som si na sebe vsimla ze z posilovania som este nikdy neschudla a to sa venujem cviceniu pravidelne asi 7 rokov, ked chcem schudnut par kilov pretoze mam skor podvahu, tak jedine co mi pomoze je prestat jest, ziadne sladke, masso,
ked cvicim skor sa mi zda ze mam postavu pevnejsiu ale nie chudsiu

simuska0203

Dobrý deň,mám doma steper.Začala som cvičiť na ňom každý deň po 10 minút dakedy 15 minút.Aj chodím na prechádzky a na bicykel. Začala som menej jesť sladkosti a po 18:00hod už nejem nič iné okrem zeleniny a ovocia (ani to dakedy).
Verím že schudnem, ale neviete mi poradiť nemáte náhodou skúsenosti so steperom?
Koľko ste schudli ? Ďakujem za rady :)