Maska na regeneraciu vlasov

redka

inac da sa pouzivat aj namiesto gelu na holenie... namastis sa s tym tesne pred spchou a potom sa bude v sprche po nom ziletka len tak smykat :))) ja s nim aj varim... aj pridavam len tak do quionoi so skoricou a kokosovym cukrom... alebo do quinoi s mletym makom a medom alebo kokosovym cukrom... mnamka velka... alebo kokosak, tahini, karob a med... natierka na hocico je raz dva hotova... mozno pridat kokos alebo oriesky...

zuska-bluzka

čo ja viem... na pleť ho nepoužívam (bojím sa že by sa mi po akomkoľvek oleji viac mastila) ale na telo je super, hlavne po holení a je aj antibakteriálny, na vlasy používam 1x za týždeň a inak je veľmi dobrý na palacinky :)

redka

na plet v pohode... na telo namiesto mlieka teloveho... aj na tvar.... pouzivala som niekolko mesiacov teraz pouzivam rakytelu... na vlasy podla potreby... vyskusaj a sama zistis ako casto...

123marry

Ďakujem pekne , dnes som ho kúpila určite ho skúsim.. Dočítala som sa že je dobrý aj na pleť máte s tým skúsenosti ? a ako často by sa mal dávať na vlásky ? vždy pred umytím ?

zuska-bluzka

presne tak ako píše redbatica, kokosový olej kúpiš napr. v dmku a strčí do vrecka všetky masky sveta, vlasy sú pekne lesklé a hladké. ja si ho dávam väčšinou na celú noc a ráno vlasy umyjem tak ako zvyčajne. no na rozštiepené končeky už nepomôže nič, jedine ostrihať

redka

skus kokosovy olej... pred umyvanim.... nanes na vlasy a nechaj posobit par hodiek... aj celu noc... a potom zmyt...