Antikoncepcia Diane 35

vaznyproblem

Ahojte, začala som brať diane 35 kvôli úprave cyklu. Ako bolo napísané v letáku, začala som v prvý deň menštruácie. Avšak odkedy ju beriem, stále ako keby mám menzes. Nie silný, slabučký, ale stále, a už to je dva týždne, mohla mi to zapríčiniť práve tá antikoncepcia?
Ďakujem za odpoveď. Janka

ivett11111

ahojte chcem sa spýtať, beriem biane35 7 mesiacov a chceli by sme s manželom vysadiť a zapracovať na bábätku. Neviete aká tam musí byť a či tam musí byť nejaká prestávka medzi posledným užítím a oplodnením. Ďakujem

ja ja ja

Ahojte..prosim vas moj gynekolog mi dal antikon.Chloe???som mesiac po porode ,a jednemu gynekol.som pisala o nej lebo takto co sa pytam nanu ju nikto nepozna a on mi napisal ze to je napodobenina diane35,,a cudoval sa ze takuto ANTIKON..mi dal tak rychlo po porode??Aj vy niekotra ste brali Diane35 hned po porode???ked su skoro take iste?,ja s a teraz bojim a neviem ci ju mam dalej uzivat ,,prosim napiste mi aka to je antikonc...a ake ma vlastnosti na mail...hajasovci@centrum.sk dakujem

leonelka

ja beriem Diane uz 6.blister a som spokojna nemam nijake vedlajsie ucinky iba same pozityva nepribrala som ani kilo plet sa mi fantasticky zlepsila nemam ziadne akne ako som mavala velmi velke predtym menstruacia je kratka a presna:)ak by mi samozrejme robila zle tak by som ju samozrejme zmenila no ja som s nou velmi spokojna:)

Keri28

Na kazdeho kazda antikoncepcia reaguje inak a kazda ma ine skusenosti, tak ako ine telo, zdravie a psychiku.. Ja beriem Diane 35 uz rok a je to uplne bez problemov, ziadne vedlajsie ucinky.. Ani som nepribrala, ba dokonca schudla(ale urcite to nebude mat na svedomi HA).
Plet sa mi zlepsila a mala som s nou vyraznz problem po dobu 7 rokov, chut na sex mam stale rovnaku a hlava ma boli akurat z toho, ze pijem malo vody.. Niekedy by ste mali hladat pricinu aj inde ako v HA, samozrejme, ze je potrebne zvazit aj tuto moznost.. Tak si hlavne vyberte tu spravnu a budte spokojne :-)

Barbina:D

ale čo skončiť..načo??však pokiaľ niekomu diane vyhovuje a nemá snou žiadne problémy tak prečo ju nebrať??aj ja ju plánujem vysadiť ale o pol roka..bo viac ju už užívať nebudem môcť...a jedna tu píše že keď si čítala vedľajšie účinky tak že ju asi kvôli tomu vysadí:D:Dbože však na každej jednej antikoncepcii sú také isté vedľajšie účinky teda myslím hormálnej antikoncepcii teda tabletiek...

llaaa

No a ešte chcem povedať,že je dobré sa nad tým zamyslieť a prípadne si to rozmyslieť. Vždy je mozné s tým skončit.Za nič nestoja asi určite tie následky.

llaaa

no ja to beriem len týzden ale uz rozmýslam ze po 3 mesiacoch prestanem ,doberiem a prestanem ... vazne ako ked som si citala tie učinky vedlajsie...aj doktorka mi hovorila,že ak sa po 6 mesicoch nedostavia vysledky tak je to zbytočné brať a lepsie je prejst na slabsiu antikon.
Ja určite prejdem na slabsiu ,sestra to brala a mala vedlajsie učinky bolesti hlavy a malo zeleza v krvy.

Biba3574

Brala som Diane 35, práve kôli akné a ochlpeniu. A práve na toto mi to nepomohlo. už by som to nechcela ani zadarmo. Nepočula, ani nečítala som o nej pozitívne veci. Brala som ju cca v 16r./teraz mám 35/. Mne prsia nenarástli, len som pribrala. Niektorí gynekológovia od nej už upúšťajú. Má dosť negat. vedľ. účinkov a je aj vysokohormonálna, čo je dosť záťaž na pečeň, aj celý horm. systém. Na pleť je lepší Dermabion, Céčko+áčko+zinok /mne to pomohlo/,čajové zmesy na prečistenie krvi. Radšej by som volila alternatívne riešenie, ako pchať zbytočne do seba chémiu.