Chlpy na penise

COSTYM

caute ja mam s ochlpenim niekde inde problem a to na hrudi mam 17 a uz od 16 mi rastli okolo bradaviek/prsia alebo jak sa to vola:) a teraz mi zacali uz vsade ale rastu mi nerovnomerne na jednej strane su narastnute a na druhej ne ale nechcem sa toho zbavit lebo to vyzera dobre ale len by mohli trosku rovnomerne narast po celej hrudi neexistuje nejaka masticka alebo granule na rast chlpkov?

janab

človek sa tu na týchto stránkach aj zabaví...fajn...som trošku staršia ako 12 či 15 rokov, ale...za našich mladých čias chlapci asi neriešili takýto problém, lebo nemali kde...všetko chlapčekovia má svoj čas...aj na rast tela, rasť hlavy, dozretie mozgu a aj rast vášho penisu , či druhotných pohlavných orgánov - t.j. ochlpenie pod pazuším a v rozkroku...nemajte chlapčekovia obavy, chlpy aj penis budú v 20-tke o.k...a dnes je moderné byť vyholený, tak čo aký problém???..ak ochlpenie nemáte, či nebudete mať dostatočné, aj tak ho budete holiť..ak ho máte, tak holiť...čo myslíte, čo robia dievčatká ?..holia..a prv ako budete chcieť mať styk s babenkou, tak to treba vyskúšať sám so sebou...lekári hovoria, že vtedy nájdete svoju sexualitu...všetko má v živote svoj čas..

verula

Bože, prajem Vám chalani ,aby ste iny problém v živote nemali ako tento, ze Vám o jeden alebo dva chlpov narastlo viac. V dnešnej dobe to nie je problém odstránit , vosk, žiletka , pinzeta ,epilator atd...

AdamKrt

Kamaratov, co boli na strednej skole a patrili k mensim, este po 20tke vytiahlo. Pindika si nikto nemeral, ale ked rastie telo, pindur tiez.

Ked chces dievca, tak si nejaku najdi, ale nehladaj v tom sex. Mozno sa Ti to nezda, ale si stale dieta vo vyvoji. Neviem, kde sa dnes vsetci tak ponahlaju...

Ked budes mat dievca, ver, ze urcite prva vec nebude, ze Ti ho bude premeriavat. No a ak by to predsa len urobila, potom je to nizka osoba, ktoru by si si mal radsej drzat od tela...

Danielo

Ja mam taky problem mam 15 a chlpy nemam ani pod pazuchami ani na vtákovi a ktomu ho mám malého co skoro vôbec nestrieka tak sa aj hanbým ísť s nejakou...