Chlpy na penise

Ancuk

ked penis nieje oholeny tak nic proti tomu nemam ale ked ma napriklad 15rocny chalan tam doslova prales tak to svedsi o zanedbanosti tak aspon nech sa holia tak do 18-20...inac chalani ked ho nemate oholeneho vyzera na pohlad mensi

rasto777775

ahoj aj ja mam taky isty problem mam ties chlpy zo spodu penisu ale neni to az take huste co s tim robit?..Dokedy mi to bude rast mam 20 rokov..diky

cody

..no tak ti troaka viac zarasta ...u kazdeho je to individualne..a chlap ma byt na poradek zarasteny ..to by nebol chlap :))...som len za mierny zozstrih ..to aby som na moju nevybehol s takou hunou ...lebo aj mne pekne zarasta ..:D

GA

Ahoj ?????? prosim ťa napiš ešte raz aky maš problem lebo ten nezmysel nedokažem pochopiť. nemyslel si nahodou že nedokažeš si stiahnuť predkožku ??

bosa

vobec sa nehanbi za chlpy na penise,ved je to tam prirodzene,nikto nemoze za to,ze dnes je modne byt vyholeny,ja tomu svojmu zakazujem holit sa tam dole,a on ani nie je velmi za holenie,lebo ma to tam potom picha,ked sme spolu a on vravi to iste mne,co sa hygieny tyka,najdolezitejsie je umyvat sa pravidelne

jana222

Muži nehoľte sa preboha ja by som takého muža ani nechcela.Toho môjho milujem už 20 rokov a tá chlpatá hrud a to ostatné TO je CHLAP!!! ved by mi pripadal ako kojenec MAJTE ROZUM!!!!!!!!!!!!!!