19 rokov a panna

Príspevok v téme: 19 rokov a panna
sara11

Ahojte, mam 19 rokov a som este stale panna. Nieze by som nemala na sex chut ale zatial som nebola nikdy zalubena, proste som nenasla chlapca, ktory by za to stal. :(
Za par dni pojdem ku gynekologovi, a nechcem aby ma vysetroval cez konecnik ale klasicky. Takto mi nebude moct ani urobit ster z krcka. Ako mi potom zisti ci nemam nahodou rakovinu? Nie je tym padom panenstvo tak trochu na obtiaz? je hanba byt v takom veku este panna?
Dakujem za vsetky odpovede

me and me

a ty ivik24, urcite ta ma rad niekto! nepis taketo ani tak nerozmyslaj. ved mas iste rodinu, priatelov, mozno zvieratko, tak ake reci. ked si toto budes pestovat, tak budes akurat zatrpknuta a kto by potom chcel s takym clovekom byt? a ze ta nema rad nejaky chlap? ako vies? vies kolki su mozno taki, ze by aj chceli ale nemaju odvahu ti to povedat? niekedy sa to clovek dozvie az po rokoch alebo ked si najdu nejaku inu :D

me and me

mysiicka, myslela som si. nie panenstvo je tvoj problem, ale tvoj obraz o sebe. no co ti povedat? neviem aka si, ale je mi luto, ze si tak neveris a porovnavas sa s inymi. aj mne chyba laska a velmi, zalubena som uz bola ale do nespravneho, takze nic nebolo z toho "vztahu" a som tu a nerobim z toho neviem co. obcas mi je smutno, ze je tolko chlapov na svete a ziadny zatial nie je pre mna schopny, ale tak ja verim tomu, ze aj to raz bude.

a inak, larrra ma pravdu, to je take lahke si najst niekoho len na sex ze az. hlavne ked si baba a este k tomu mlada. ty si myslis ze by ta nikto nechcel? chod do ktorehokolvek baru cez vikend navecer, a ti pripiti chlapi su tak nadrzani, ze by pretiahli snad aj chladnicku. to ti samozrejme neradim, ale je to proste fakt, takze nechapem to vzdychanie nad tym, ze som panna. keby som nechcela, tak nou nie som snad od 13tich, kokos, to sa fakt tak podcenujes? ina je samozrejme otazka citov, to je ovela tazsie, takze ked to chces s citmi, tak musis cakat, niekto takeho cloveka stretne skor niekto neskor (a co ja viem od coho to zavisi, mozno karma? dusevna pripravenost?), to neovplyvnis nasilu nijak, tak naco sa tym zatazovat a deptat. a ked proste potrebujes ist k lekarovi tak tam ides a hotovo, venuj sa svojmu zivotu, zalubam, vsetkemu co ta naplna. a nejaku poznamku na temu si nevsimaj, vazne je to problem len v tvojej hlave a v nicom inom.

ivik24

ahojte baby misiicka, larrra mám 24 a tiež som nikoho nemala, veľmi sa nad tým trápim, že som nikoho takého nestretla koho by som mala rada, na koho by som sa tešila, a ani takého človeka neni ani kde stretnúť. misiicka aj mňa veľmi trápi, že ma nikto nechce, nikto ma nemá rád, takú aká som, ten pocit je hrozný, keď si človek uvedomí že nikto ho nemá rád.:(

mysiicka

tak ked tu viaceré píšete že vám to vobec nevadí že ste "to" ešte nemali, mne je to v podstate šumafuk tiež, skôr ma mrzí ten fakt, že ma nikto nechce, nejaví žiadny záujem a nedokáže ma ľúbiť takú aká som...to jediné ma bolí. Ten trapas u gynekologa som nejak pretrpela ale moj život bez lásky nadalej pokračuje,takže ja len tak...A Larra ked píšeš že zbaliť niekoho nie je problém, teda v tvojom prípade, v mojom by aj to bol problém a asi dosť velký.

Paulis

Baby, prosim poradte mi. Mam podobny problem, neviem ci som\\\"uplne panna\\\". Mam pocit, ze panensku blanu este mam. Dajme tomu, ze sex som uz mala, alebo skor mala som uz penis vo vagine, ale tym \\\"sexom\\\" by sa nikdy nic nepretrhlo cize tu blanu tam mam.

Potrebujem ist teraz 1x ku gynekologovi, a ked sa ma bude pytať ci som mala pohlavny styk, co mu tam mam podrobne vysvetlovať do akej miery a pod.? VBaby, prosim poradte mi. Mam podobny problem, neviem ci som\"uplne panna\". Mam pocit, ze panensku blanu este mam. Dajme tomu, ze sex som uz mala, alebo skor mala som uz penis vo vagine, ale tym \"sexom\" by sa nikdy nic nepretrhlo cize tu blanu tam mam.

Potrebujem ist teraz 1x ku gynekologovi, a ked sa ma bude pytať ci som mala pohlavny styk, co mu tam mam podrobne vysvetlovať do akej miery a pod.? Ved sa tam prepadnem od hanby.
Dost co mam problem zit s tym ze som nikoho poriadneho este nenasla a uzivat si vsetkym veci s tym, este aj gynekologovi mam vysvetlovať co a jak?. Lenze uz potrebujem ist k nemu kvoli zdravotnym problemom. Najhorsie a najsmiesnejsie je, ze len kvoli tomuto tam nepojde ktovie ako dopadnem.

Larrra

aj ja mam 24 a som panna a nemrzi ma to, ze som nemala sex, lebo nie je problem zbalit kohokolvek, mrzi ma len to, ze som nikdy nestretla nikoho, koho by som mala rada a naopak

nemozna_zaba

ja sa tiez pripojim mam 21 a som este panna :) nevadi mi to este neprisiel ten pravy ...
mna vysetruje doktorka normalne boli to ale nie to az take strasne samozrejme ze raz to bolelo az velmi ale vtedy so nascval zacala aukat

me and me

ach baby, to este riesite? aj tak mate problem v sebavedomi a nikde inde. je to hlupost, ked sa kvoli tomu citite zle a divne a trapne, tak preto, ze vy sa s tym neviete stotoznit a akukolvek poznamku (ktoru dotycny tak ani nemusel mysliet, len mu to prislo mozno zvlastne, lebo sa s tym nestretava casto) beriete okamzite ako zosmiesnujucu. akoby ste lutovali, ze ste ten sex este nemali a nie preto, ze by ste same nechceli. ale to je len moj nazor. uz som tu o tom pisala. ja mam 26 a nikdy som sa kvoli tomu trapne necitila, pred nikym.

mysiicka

trapotina, áno, je to strašne blbý pocit, ale asponže mám už za tým a nechcem viac na ten otrasný zážitok už mysliet...som bola presvedčená o tom že už takéto stvorenia ako ja neexistuju ale vidím že ešte ich zopár je, tak v tom nie som sama. A to čo píše & je teoreticky pravda ale táto premoderná doba robí svoje, preto ak príde žena okolo 30.ky ku gynekologovi je nanajvyš čudné a divné že nemá prvý sex už dáávno za sebou. A v dnešnej to už ani nehovorím.

&

A prečo by mal mat človek automaticky sex lebo už ma vek ?
To ze ti doktorkovia trkali na internáte každú študentku tak každí musi byť ako oni ?
Ved lepšie je nesexovat ako sexovat s kazdym.