19 rokov a panna

Príspevok v téme: 19 rokov a panna
sara11

Ahojte, mam 19 rokov a som este stale panna. Nieze by som nemala na sex chut ale zatial som nebola nikdy zalubena, proste som nenasla chlapca, ktory by za to stal. :(
Za par dni pojdem ku gynekologovi, a nechcem aby ma vysetroval cez konecnik ale klasicky. Takto mi nebude moct ani urobit ster z krcka. Ako mi potom zisti ci nemam nahodou rakovinu? Nie je tym padom panenstvo tak trochu na obtiaz? je hanba byt v takom veku este panna?
Dakujem za vsetky odpovede

hmhmhm

Ešte dodám, Baby panny, vážte si samé seba, ste poklady, akých je dnes málo, a dobre zvážte, komu sa odovzdáte. Veď predsa, každá panna sa môže lahko stať nepannou, ale nepanna sa pannou sať už nemôže. Operačná oprava blany sa v úvahu neberie, pretože ako bolo povedané, panenstvo nieje len fyzická záležitosť, je to aj o duchovnom rozpoložení dievčaťa.

Vagína/blana sa môže natrhnúť aj inak ako pohlavným stykom, trebars šport, dievča však zostáva stále panna. Naopak, chabá panna je tá, ktorá len mala smolu a nestretla príležitostného chalana, ktorý by jej s tým pomohol.

Takmer všetko platí analogicky aj pre chalanov.

hmhmhm

Poznám tiež príhodu jednej panny v 20r. Tiež išla ku ginekologičke (BA). Tá sa pozrela a povedala jej, že no madam, Vás to bude trocha bolieť. Sondu jej zarvala do vagíny, a ešte aj do bokov všeliak s tým tlačila, vraj kontroluje vaječníky. Nešlo jej to tam, ale nakoniec sa podarilo. Tiež ju to vraj dosť bolelo a hlavne pri tom tlačení do strán.

Preto, baby, panny, nedajte si svoju, aj keď len fyzickú, hrdosť narúšať nejakými doktormi, ktorý na to neberú ohlad.
Panenstvo Vám drsná prehliadka vziať nemôže, len blanu.
Ak Vám teda bude doktor/ka pri prehliadke robiť niečo, čo začína bolieť, skopte ho aj do xichtu. Kludne by som podal aj trestné oznámenie. Ak Vás na to upozorní, nedajte sa, a povedzte, že vy viete že to bolieť nemá, a pokial to nevie urobiť inak, choďte preč od takého doktora.

Nájdite si takých chalanov, ktorý Vás budú za to milovať viacej, nie takých ktorým to bude jedno, alebo zberačov..., ktorý bude Vaše panenstvo chcieť hneď, od takého držať krok, nech je akýkolvek dobrý, je to sebecký sráč.

A taktiež platí, že ak sa do niečoho nerýpe, má to o dôvody menej sa pokaziť, preto je Vaše slobodné rozhodnutie dievčatá panny, či prehliadku podstúpite alebo nie. Odporúčaná alebo aj nevyhnutná je samozrejme v prípade zdravotných problémov. Poprípade ak je nejaké podozrenie z genetického hladiska.

sob rudolf

Môj názor je taký, že panenstvo nie je iba telesný stav, je to aj stav mysle. Pretože je takmer zbytočné byť pannou/panicom a nebyť s tým vnútorne stotožnený, pohŕdať sebou alebo sa za to dokonca nenávidieť. Cena všetkého je daná spôsobom, akým sa na to pozeráme, je v našich očiach. A ak sa aj za niečo v živote hanbíte, neodporúčam to riešiť robením rozhodnutí, za ktoré sa budete hanbiť ešte viac.

DarkBella

ja mám 21, tiež som panna a na gynde som bola asi keď som mala 18-19... mala som lekárku, povedala som jej, že styk som ešte nemala a ona ma vyšetrila normálne... sonda, tie kliešte či čo to majú... všetko šlo do vagíny... samozrejme ja úzka, bolelo jak sviňa... rozdychavala som to ešte dva týždne po tom... no des zážitok, odvtedy som tam nebola a ani nepôjdem, kým to nebude súrne...a jednoznačne zmením lekára... zisti si info o lekároch vo svojom okolí a choď ku tomu najlepšiemu... veľmi záleží na prvej prehliadke, s akým pocitom budeš odchádzať... ja som to mala desné a naozaj tam tak skoro neplánujem ísť... frajera nemám, nesexujem, problémy nemám, tak tam nepôjdem :)

trapotina

Takze baby som jedna z vas... sice mam uz 29 rokov ale tiez som este panna, co uz.. no ale teraz k teme, bola som donutena zo zdra. dovod ist ku gynekologovi,, to co sm prezivala par dni predtym bol des. bala som sa, hanbila proste vsetko dokopy. najtrapnejsim momentom pre mna bolo povedat doktorovi a je to celkom sympatak okolo 40tky ze som este nemala pohlavny styk, u mna by ste sa vtedy krvi nedorezali.. potom ma poslal prezliect do kabinky, dala som si suknu, a potom ten trapas na koze heh. no a trapne to bolo aj ked si na rukavice naniesol gel a prst do zadku a samozrejme mi bral nejakou spachtlou aj vyter z posvy, nebolo to prijemne ale co uz.. no a potom mi robil sono samozrejme zase gel a sonda do zadku a potom aj po bruchu... a potom ked som prisla s vysledkami zo sona tak ze ak by som mala priatela ze mi predpise antiku, prislo mi to take trapne ako keby mi tym chcel naznacit ze mu to nevyhovuje ze som panna pri vysetreni.

ja sa nehamb

ja som chlap mam za 2 mesiace 28 a ties som este nemal babu a mohol som ich mat 10-ky,som panic no a co?preco by som mal mat sex z hockym?ja chcem zenu na cely zivot niesom suknickar a ani kurevnik a urcite nim nikdy nebudem.....a bojim sa aj poh.chorob...

pandorica

Byť pannou v devätnástich? Noačo?Je to tvoje telo, tvoje rozhodnutie, tak ti do toho nemá kto čo kecať a už vôbec nie je nejaký debilný lekár.Čo máš byť ako cigaňa arodiť od štrnástich?!Ja osobne by som si ale s gynekologickými vyšetreniami hlavu nerobila.Myslím tým, že je v podstate jedno či panenská blana ostane neporušená, lebo ty si pannou hlavne v srdci a v mysli, takže technicky vzaté je jedno, či hymen máš, alebo nie.Sú ženy, ktoré ho nemali už od narodenia.

sara11

nevidim dovod preco sa neriadit tou strankou, tomu ze sa hodnotia lekari navzajom sa neda vyhnut kedze to je anonymne, ale ked ma nejaky lekar xy vybornych hodnoteni a ziadne negativne tak to uz podla mna nieco znamena (ak by bol doktor zly, tak by sa s tym nespokojni pacienti hned pochvalili)

Jill

Myssickaa< tak ja napr. zo svojho okolia poznam 4 baby, ktore su este panny, tri maju po 30 a jedna ma 28. Su normalne, dve su vysokoskolacky, maju mudre nazory a triezvy pohlad na svet. Len si este nenasli muza, ktoreho by milovali.
A co sa tyka lekara, tak ten ta normalne vysetri akurat inym sposobom. Vysetri ta dole cez konecnik a brucho, USG ti tiez urobi cez brucho a vyter na zistenie pripadnej infekcie ti urobi cez posvu lebo je to taka stetocka, ktora ti blanu nenarusi. A opakujem, ak nieje lekar IDIOT, tak sa ti nema co posmievat a uz nie ta nutit, aby si s niekym spala. Naber viac sebavedomia, ved je to tvoje telo - tvoje rozhodnutie a ked chces tak si budes pannou aj do dochodku. :) ten smajlik neber ako vysmech len pousmiatie.
K tej stranke o hodnoteni lekarov, tak mozes sa nou riadit, ale ja by som sa nato velmi nespoliehala lebo podla mna si tam hodnotenia povacsine pisu sami lekari a ich rod. znami a pribuzni a ako konkurencia kydaju na svojich kolegov. Preco myslis, ze zaviedli povinnu registraciu?