Priateľ nevie čo sú zásnuby

Príspevok v téme: Priateľ nevie čo sú zásnuby
gadgetka_478

Môj priateľ začal hovoriť ľuďom naokolo o mne ako o "snúbenici". Mňa to zarazilo, veď ma o ruku nepožiadal. Pýtala som sa ho, prečo tak rozpráva. A povedal mi, že on to tak vníma. Ja som sa ho opýtala, že či predtým nemali byť zásnuby a on povedal, že sa tomu nerozumie a nevie čo sú "páračky, pytačky a podobné veci"
Som veľmi sklamaná :( :( Ak mi dá prsteň tak viem, že je to len kvôli tomu, aby som bola spokojná a že to nebude vyjadrenie jeho lásky.. bolo by to ako z donútenia.
a to všade o sebe tvrdí, že je romantik... :(

gadgetka_478

Presne, ani sa ma neopýtal, či ho chcem ja.
Mne nejde o prsteň, pokojne to môže byť detský barbie prsteň, ide o ten akt. Kedy sa ťa spýta, že či aj ty chceš s ním prežiť život.

Nuž priateľ to neberie ako podstatnú vec, nechápe, prečo je to pre mňa dôležité. Všetky moje názory označí za "chybné" alebo "omylné" :(

takajedna

keby o mne moj priatel hovoril kazdemu ako o snubenici, tak by som sa tesila nahodou je to pekne ked ta pred svojimi kamaratmi oslovi "moja snubenica" :) co tam po nejakom prsteni :D aspon vies, ze to s tebou mysli vazne a rata s tebou do buducna...len to je tak, ze my zeny cakame prsten lebo to k tomu odjakziva patri...

podobny

pre mna je toto nepodstatna vec. robis z komara somara. ale tak kazdy ma ine ocakavania a potreby. a aj tak si myslim, ze mnoho ludi to uz dnes vnima inak.

LILIII

No tak budete mat zasnuby bez prstena ,len take ustne v kruhu rodiny...... mi to pride akoby prsten bol dovod zasnubenia ,kup si ho sama aspon mu das najavo ,ze si ho beries z lasky a nie pre nejaky trafeny prsten .
Keby mna vnimal moj milovany ako snubenicu ,bola by mu vdacna

malarada123

tvoj priatel ma davno cez 30 ale to sa nevylucuje s tynm, ze jeho mozog zostal pubertalny - jednoducho fakt, ze sa vyvijalo telo este neznamena ze mozog nezostal trochu pozadu :D je mi ta uprimne luto mna by to zlomilo tiez dost... mna iritoval byvfaly s niecim podobnym, ale to tu nechcem opisovat, a kedze mal aj ine muchy- a este o dost vaznejsie ako taketo nedorozumenie- tak som ho nechala.

ak ti je s nim celkove dobre a chces s nim zostat, porozpravaj sa snim vysvetli mu co su to zasnuby a ze si nezelas aby ta nazyval snuebnicou, potom to slovo straca na hodnote ked to opakuje ako pako ked ta o ruku nepoziadaj. Mozno zareaguje tak ze s ati ospravedlni, mozno mu to bdue jedno a ked mu to bdue jedno tak ho neries podla mna su ini muzi na svete ktori to velmi dobre chapu a nemusis ich poucovat ako male deti zasoplene.

ogrgel

ale ved vedla v teme pises ze si aspon poprdkavate spolu, tak mozno vymysli nieco extra ze ti vyprdne prsten alebo tak

gadgetka_478

.. a teraz keď príde s prsteňom tak mi ho bude dávať preto, aby som bola spokojná alebo z lásky...
... a mám mu povedať áno, keď už plánoval svadbu a ja som o ničom nevedela...
.. to je teda pekný Mikuláš :(