Nechápem to

Príspevok v téme: Nechápem to
dada4444

ahojte,
prosím o radu:
s priateľom sme spolu sedem rokov. Môj priateľ je veľmi citlivý, je verný a fakt je asi jediný muž v mojom okolí, ktorý sa nezaujíma o iné baby.
teraz si asi každá povie, že takého by chcela.
začali sme spolu chodiť ako 16 r. No postupne zisťujem, že asi nie sme pre seba stvorení. Vadí mi napr. že nie je pracovitý a starostlivý, zodpovedný. keď mu to poviem, odvetí, že je zodpovedný na to, čo je preňho dôležité.
skvele sa oblieka, stará sa o seba. fakt ako sen skoro každej mladej baby.
lenže ja asi zisťujem, že potrebuje niečo iné.
takého chlapa, ktorý je už dospelý, vie čo chce(aj keď ja sama to neviem).
ja prosím o radu, pretože neviem, čo mám robiť. neviem, či je podstatné hlavne to, že Vás niekto miluje, alebo to ako dokážete s tým človekom vychádzať..

vopred ďakujem

fero11111

ta moja zlata sak ty ho vlastne nechces :) a jaze uz spolu byvate tak to je krute ked nema robotu a idete spolu byvat podnajom alebo k rodicom ?

moja rada skus snim byvat spolu a uvidis ake to bude ale asi take onicom lebo ak dnes vyhlasujes ze prinom si len negativna i ked nerozumiem preco je negativny ? negativista?tak to asi ine nebdue ani potom co sa nastahujete spolu do bytu a co sex ako ste tam natom aky je klape to ? kedy si prinom stastna ked snim niesi ?

lilyiankaa

tak pokial nema pracu, asi spolu byvat nepojdete a ak neskor ano, tam sa ukaze ci spolu budete vediet spolunazivat alebo nie ..ste sice sedem rokov spolu, ale nie 24hodin v kuse v jednom byte ..tam sa ukaze kto aky je, kto aky kompromis dokaze urbit a pod ..a potom uvidis ako to dalej bude s vasim vztahom ...
ono mozno je to u teba po tych siedmich rokoch len stereotyp, zvyk ...

dada4444

to je to najhoršie, že ja vlastne ani neviem jemu poriadne vysvetliť, čo chcem.
v podstate ide o to, že pri ňom necítim takú tú spokojnosť. keď som s ním som úplne negatívna,ako keď som dajme tomu v práci- v práci sa cítim lepšie ako s ním. ja ani sama tomu nerozumiem. ako keby ma ten vzťah nenapĺňal. alebo stereotyp, nuda? je milý, miluje ma. ale stále mám pocit, že mi chýba akási istota(nemyslím finančná)
nepracuje, je pravda, že mi to vadí, dostáva peniaze nepravidelne.
upratovanie- keď mu poviem, uprace.
nie je ani taký nejaký domáci kutil. to mu ale nevyčítam veľmi, pretože ani ja nie som nejaká gazdinká.
máme obaja 23 r. a ide o to, že možno pôjdeme spolu bývať. a bojím sa toho, lebo čo ak to nebude dobré.?

lilyiankaa

mne sa hrozne paci tvoja veta, ze chces chlapa, ktory vie co chce ...ale vzapati si dodala, ze ty sama nevies co chces .. tak nechapem o co ti ide .... a to, ze sa lubite je sice pekne, ale tiez to nei je vo vztahu vsetko ... treba tam aj ine veci

phoe

Samozrejme že láska je dôležitá, ale ak sa nezhodnete v základných veciach, asi to ďaleko spolu nepotiahnete, však? Je fajn že sa pekne oblieka, ale to naozaj nie je dôležité.

fero11111

vobec nechapem co cches ? kolko ma rokov on ty co ti nanom vlastne vadi ze menej robi ako si predstavujes alebo ze menej upratuje konkretizuj