Kupa bytu

Príspevok v téme: Kupa bytu
mattimatti

Ahojte,vie mi niekto poradit s kupou bytu ide oto ze neviem ci v panelovom bloku alebo takom nizkom 4 poschodovom tehlovom dome.....nutusim ake su vychody pri 1-panelovom bloku
2-tehlovom dome
viem len ze tie tehlove nemaju vytah ......aky typ bytu by ste si vybrali Vy hm?ide aj oto ze panelove su maximalne 30 rokov stare v mojom meste a tie tehove maju nieco okolo 50 rokov a neviem ako dlho mozu vydrzat nechcem po kupe bytu sa za par rokov stahovat kvoli tomu ze ma narusenu statiku,alebo co...Vie mi niekto pomoct?

Radek007

Lebo tie byty sú robeny z rozumom. Koniecne sú to byty riesene funkcne a disagnovo. Navyše robota je kvalitná, společnosť čo to stavá má dlholeté skúsenosti a nechce robit nič čo by nebolo stopercentné. Dnes sa to málo vidí Zlaté krídlo je jednoducho perfektné.

kiwih

Zentttt tiež zvažujeme kúpu bytu v zlatom krídle, ak teda ešte stihneme, kedže sa rýchlo predávajú. Boli sme aj na prehliadke, tie byty sú trochu drahšie, ako sme si predstavovali, ale veľmi sa mi páči lokalita a hlavne dispozícia bytu.

Zenttttt

Kúpili sme novostavbu (zlaté krídlo v BA) a aj keď to bola o dosť vačšia investícia, neľutujeme. Predsa len je to vačšia záruka a je to investícia na celý život

loopbo

Presne pre tieto otázky, sme investovali a kúpili novostavbu. Chceme niečo aj zanechat detom a u novostavby je predsa len vyšší predpoklad dlhej životnosti

mattimatti

ano balkon potrebujem som fajciar,vytah potrebujem lebo nebudem mat furt 30,poschodie 4 max 5,ja by som radsej bral dom no nemam 150 000 eur nan chapete?a po druhe casto som na sluzobkach tak neviem ci sa da nechat dom na par tyzdnov bez dozoru ked teraz vaz dokazu vykradnut za bueleho dna

bytcinebyt

napriklad vytah - kazdy ho chce, a potom kazdy nadava ze ludia trieskaju s dverami. a ze ti na prizemi musia platit za vytah, za opravy a podobne..

bez vytahu mas sport (do piateho podlazia), a hlavne ticho, nizsie naklady..

a ked si nefajciar s balkonom, tak sa ti moze stat to, ze sused bude fajciara ty nebudes moct mat otvorene okna vecer, lebo ti ZASMRADI a zaprdi cely byt...

ono tieto malicke drobnosti si ludia neuvedomuju a preto treba mat co to odzite, alebo pytat sa a pytat sa a zase sa pytat...

ak kupujes byt v bytovke na uzemi, kde je podozrivo vela volneho miesta, VRELO ODPORUCAM si pozriet aj uzemny plan, aby tam nevyrastla pod oknami dalsia bytovka a/alebo smetisko..