Kupa bytu

Príspevok v téme: Kupa bytu
mattimatti

Ahojte,vie mi niekto poradit s kupou bytu ide oto ze neviem ci v panelovom bloku alebo takom nizkom 4 poschodovom tehlovom dome.....nutusim ake su vychody pri 1-panelovom bloku
2-tehlovom dome
viem len ze tie tehlove nemaju vytah ......aky typ bytu by ste si vybrali Vy hm?ide aj oto ze panelove su maximalne 30 rokov stare v mojom meste a tie tehove maju nieco okolo 50 rokov a neviem ako dlho mozu vydrzat nechcem po kupe bytu sa za par rokov stahovat kvoli tomu ze ma narusenu statiku,alebo co...Vie mi niekto pomoct?

bytcinebyt

dost blba otazka, lebo nepozname ziadne fakty. napriklad si spominal balkon. co tam chces skladovat? budes na nom fajcit? alebo naozaj ho potrebujes? ja som nefajciar a na balkon idem asi raz za rok, ked ma nastve telka a chcem ju vyhodit.. ale bohuzial sa tade nezmesti.

1. NACO ho chces kupit.
2. lokalita, susedia, prostedie
3. naklady na byt
4. podorys bytu
5. technicke vybavenie bytovky a bytu
6. vytah-nevytah, ake podlazie?
7. kvalita stavebnych materialov
8. zalozne prava na spolocne priestory (nezmyselne vysoky uver na nedavne zateplenie a podobne legalne podvody zo strany spravcu a dovernika) a podobne..

dalo by sa pokracovat, v neposlednom rade, likvidita z dovodu, ze na aky dlhy cas taku komoditu chcete nadobudnut.

Maoam

0vecka, hej alebo cely tyzden vkuse od rana do rana, aj to uz bolo, najviac to tesi tych, ktori sa vracaju z nocnej...

Maoam

0vecka,ja som tu zazila 1 polisa a 2 ktori robili v JVA a v tych barakoch bol sväty klud, dokym tam byvali (boli to sluzobne byty a po roku sa bohuzial odstahovali)

za ten rok nebola jedna divoka party, predtym si mnohi robili co sa im zachcelo, ti mali prehlad o vsetkych a vsetkom, aj ked boli v robote, vzdy vedeli, kto ma kedy navstevu, kde sa co deje :DD a stacilo, aby vystupili z auta, vsade ticho :DDDD