Bývalá

Príspevok v téme: Bývalá
Anjelik_72

Mám takýto problém - vadí mi, že priateľovi k narodeninám, meninám, Vianociam i k novému roku vypisuje jeho bývalá, on v tom problém nevidí a nechce jej dať najavo, aby s tým prestala. Príde mi to, že si necháva otvorené zadné dvierka, ona by bola veľmi rada, keby sa vrátil a bol opäť s ňou ........... niekoľkokrát to napísala do sms-ky. On jej nechce zavolať a povedať, že mu to kazí vzťah ...........

peciatka5

ja na tvojom mieste by som mu povedala,ze ci by jemu bolo prijemne, keby ti pisal tvoj byvaly.ak povie nie,tak by som sa tvarila,ze mi akoze napisal byvaly.chichunala by som sa do mobilu a jeho by to urcite zacalo stvat..podobne praktiky mam overene. mam tvrdohlaveho partnera a sem-tam mu urobim taketo naschvaly a az vtedy si uvedomi, ze konal zle a ze nema robit to, co jemu samemu by bolo neprijemne,keby jeho partnerka robila

Anjelik_72

Odpisoval a nevidel na tom nič zlé, trvalo to asi 3 roky ....... Prestal s tým, ale len kvôli tomu, že som to chcela ja .......... a to mu prizvukuje stále - keby záležalo len na ňom, tak si píšu a telefonujú stále, aj napriek tomu, že je so mnou a bývame spolu piaty rok ......

Laxius

Ak jej neodpisuje nic, ani dobre, ani zle, je to v najvacsom poriadku. Netlac nanho. Nebud majetnicka. UZ len z trucu by som odpisal, ak by si sa takto spravala...Ak jej odpisuje, jemne, tak je to horsie. TO by som povedal, ze Teba to rani a bola by si rada ak by s odpisovanim prestal. Z jeho reakcie uvidis ako sa veci maju.