Závrat

Príspevok v téme: Závrat
Iv.

Máte nejaké skúsenosti s tým že by sa závraty spájali s črevnou chrípkou? Dnes ráno som sa zobudila so strašnými závratmi z ktorých som aj vracala. Keď to neprechádzalo išla som k mojej obvodnej doktorke ktorá mi povedala že to je začínajúca črevná chrípka čo sa mi nejako nezdá. Tlak som mala 135/105, môže to byť z toho? Mám 20 rokov. Neviete mi niekto poradiť či sa zmieriť s tou črevnou chrípkou alebo to riešiť ďalej? Lebo hlava sa mi motá stále. Inak také menšie závraty ma chytili aj včera a aj vnoci pri zmene polohy na posteli.

Laxius

Mozes to mat z krcnej chrbtice. Popros niekoho doma, nech Ti poriadne silno premasiruje krk, siju, ramena, lopatky. A zabal si krk do tepleho. ALebo ak mas doma hrejivu mast, tak to si tam daj. Ak to bude prechadzat, moze to byt z toho. Inac pri zavratoch je postup taky, ze ides k obvodnemu a ten ta posle na ORL a na Neurologiu. Nerobia bolestive vysetrenia, netreba sa bat. A oni dokazu urcite presnu idagnozu. Kazdopadne ze by to bolo spojene s crevnou chripkou,to pocujem prvy krat...