Zufala, bezmocna, nervozna a nestatna kvoli sexu!

Príspevok v téme: Zufala, bezmocna, nervozna a nestatna kvoli sexu!
ceresnicka34

Sme s priatelom spolu asi tri roky a uplne ma prestal pritahovat, nemam vobec chut na sex s nim. Najskor som si myslela ze preto ze to nerobi dobre co naozaj nerobi snazila som sa ho korigovat a hovorit ako sa mi to paci no nepomohlo nepaci sa mi to s nim aj ked robi to co mu hovorim neni to dobre mam z toho iba nervy a som protivna potom. Dokonca po sexe vzdy placem ale tak aby nevidel, citim zufalstvo. Zo zaciatku to bolo o tom ze som dufala ze sa nejako zohrame no nestalo sa a teraz uz nemam chut to robit mam pocit ze ma to stoji vela sil. Nedokazal si za tri roky zapamatat ako sa mi to paci a stale je prekvapeny ze preco so mnou jeho dotyky nic nerobia ja uz na to nemam nervy. Chcela by som to dat nejako doporiadku lebo uz nevladzem takto dalej ale nechcem sa s nim rozist po inych strankach mi vyhovuje.

Iveta Michael

ahoj ceresnicka...

kedže si sa odmlčala,neviem ako to teda s vami dvoma pokračuje?

som úprimne zvedavá ako a či sa niečo vyvinulo iným smerom než doteraz,resp. si dospela k nejakému inému rozhodnutiu? napíš sem,príp.odpovedz na mail.. potešilo by ma vskutku kebyže sa to konečne vyrieši - hop alebo trop

Iveta Michael

ceresnicka ...

vďaka za mail,nebola som tu cez víkend a ak tu nebudem večer,tak zajtra sem prídem a napísala som ti krátky mail .. hm,toto tu je ako Never ending story :)

..ibaže s akým koncom na záver,to nevieme však? :)

ceresnicka34

no akoze teraz je to uz lepsie aj sa tuli aj vsetko mam pocit ze teraz je viac zalubeny ako nazaciatku berie na mna vacsi ohlad
no ale ten sex to sa neda

a co si teda ty myslis co za tym moze byt? ano som typicka zena potrebujem sa v tom vrtat

Maoam

toto mi strasne pripomina jedneho chlapa, nevzislo nakoniec z toho nic pekneho, moja rada - daj mu zbohom, ak chces zazit normalny vztah, drz sa, toto tu nema vyznam, to nie je len sexualna oblast, to su vsetky fronty a mam par tipov, co za tym moze byt, ale to ti moze byt jedno, lebo cokolvek z toho by to bolo, nikdy by si s nim nebola stastna a nikdy by si s nim neviedla vztah na urovni a vztah ako ma byt, taky, ktory by vas oboch naplnal

cim skor to pochopis, tym lepsie pre teba

ceresnicka34

ivetamichael
napis mi prosim na moj mail zora34@zoznam.sk

zeby som ti o tom napisala nieco viac lebo ja mam tusenie v com to moze byt ale nie som si ista

Iveta Michael

ceresnicka...toto mi normálne vyrazilo dych čo si napísala,kks tak to už teda musím konštatovať že on nebude celkom v poriadku po nejakej stránke,netrúfam si napísať akej. .

prepána, tak teraz nerozumiem,on je taký sebec či ty taký sebatrýzniteĺ?

dievča ak toto neporiešiš,budeš naozaj len trpieť a to nielen po sexuálnej stránke ale po každej :( a to by bola škoda,hoci ťa nepoznám myslím že si to nezaslúžiš :( ja vážne nepoznám chalana,muža ktorý by radšej spal na zemi ako v objatí s priateľkou,z toho čo opisuješ mám dojem že niečo s ním nie je s kostolným poriadkom..myslím že sa sa s niečím podobným tu na tomto fóre ešte nestretla a to sú tu kadejaké ,,love story,, hm

MultiLevel

fakt ho tak lubis? Aj skrz to, co si teraz napisala? Co ta pri nom drzi okrem lutosti a strachu, ze bude smutny z rozchodu?

ceresnicka34

ale on sa mna pytal ci mam nejake riesenie no a ja som uz rezignovala neopakujem po stikrat to iste tak som povedala ze nemam tak potom povedal ze ani on nema a ze to uz lepsie nevie.
a este mi povycitoval ze on nikdy nemal ziadny problem a ze ja mam stale nejaky problem
uz odzaciatku naseho vztahu som mala problem s tym ze som mala pocit ze sa odomna odtahuje proste pred sexom sa ma ani nedotkol ani po sexe, ale nemam pocit ze by niekedy bol do mna tak zamilovany ako to byva na zaciatku,
napr.som mala malu postel a on niezeby spal so mnou prituleny on radsej spal na zemi alebo proste sam, takisto sme pozerali nejaky film ale on pritulit sa nejako to nie este sa na mna oboril ze co robim sak som film chcela pozerat, to aby ma drzal za ruky ked niekde ideme som si tiez musela tazko vydobit, proste vsetky veci ktore sa zdaju niekomu samozrejme pre zamilovanych v mojom pripade samozrejme nikdy neboli, ked ma donutil ist von s jeho kamaratmi cely cas si ma ani nevsimal zato ostatne zeny neusli jeho bystremu ocku no a to mu napriklad tiez ostalo stale pozera po druhych zenach ale totalne okato ublizuje mi to ale nemozem mu nato nic povedat lebo ked s tym zacnem zacne sa mi vyhrazat aby som s tym prestala lebo ma to bude velmi mrziet, pritom vidim co robi

MultiLevel

ceresnicka, tie bludy o tom, ze to robi najlepsie ako vie a ze to uz lepsie nejde - tomu never prosim ta....Naozaj. To su take blbosti...clovek to hovori, ak nema zaujem s vecami pohnut. Nech by bol ake kolvek drevo, tak snad ked mu raz ukazes co sa ti paci, ako sa ti to paci, tak aspon zopakovat po tebe to moze, nie? Nemozem to sice takto sudit, ale necitim z jeho strany absolutne ziadny zaujem....
Zvol radsej rozchod, pretoze toto sa nezmeni. Nie je to blbost, nie je to banalita, je to naozaj velky dovod na rozchod. Nikdy vam to nebude po sexualnej stranke klapat, kedze on sam nema zaujem cokolvek menit. Darmo ti tu ja vypisujem knihy a cvicenia, ked on s tym nic robit nebude, chapes?