Zufala, bezmocna, nervozna a nestatna kvoli sexu!

Príspevok v téme: Zufala, bezmocna, nervozna a nestatna kvoli sexu!
ceresnicka34

Sme s priatelom spolu asi tri roky a uplne ma prestal pritahovat, nemam vobec chut na sex s nim. Najskor som si myslela ze preto ze to nerobi dobre co naozaj nerobi snazila som sa ho korigovat a hovorit ako sa mi to paci no nepomohlo nepaci sa mi to s nim aj ked robi to co mu hovorim neni to dobre mam z toho iba nervy a som protivna potom. Dokonca po sexe vzdy placem ale tak aby nevidel, citim zufalstvo. Zo zaciatku to bolo o tom ze som dufala ze sa nejako zohrame no nestalo sa a teraz uz nemam chut to robit mam pocit ze ma to stoji vela sil. Nedokazal si za tri roky zapamatat ako sa mi to paci a stale je prekvapeny ze preco so mnou jeho dotyky nic nerobia ja uz na to nemam nervy. Chcela by som to dat nejako doporiadku lebo uz nevladzem takto dalej ale nechcem sa s nim rozist po inych strankach mi vyhovuje.

ceresnicka34

no ved to ze to su take veci o ktorych som si vzdy myslela ze su samozrejme ale zistila som ze nie su no a kedze on je moj prvy nemala som to velmi s cim porovnavat
pripravena na pol minuty natriasania teraz si ma rozosmiala :DD
no ano povedal ze on uz lepsi byt neviem v ziadnom smere ze on robi najviac a najlepsie ako vie ze lepsie uz nevie, tak mu vravim ze jedine riesenie je ist od seba a on v tom slzicky a ze on uz bezomna nechce zit a mne to prislo tak luto zas :(

ceresnicka34

no ak by som to mala urobit preto aby si on nieco uvedomil alebo aby som ho nasrala alebo neviem co bolo by to zbytocne sam sa stroji kupit mi ho ze aby som bola aj ja spokojna ze sa mozem sama robit kolko budem chciet

Dadula56

Je sebec, tam nie je o tom reci. Aj padnutemu na hlavu by doslo, ze chces predohru, ze ti ma robit nieco ine alebo celkovo robit nieco ine nez sa odbavit, ked si mu to jazne povedala. Necitala som to cele, ale niekde tu myslim pises, ze on to zmietol zo stola, ze on to inak nevie. No tak smola, nech si najde taku co sa vyzlecie, nalubrikuje a lahne na chrbat pripravena na pol minuty natriasania. Ty to vies aj inak a vyskusas si to teda inde. Preco beries ohlad na sebca?Keby len trocha chcel da sa to inak, ze sa to neda je klamstvo, aby to zhodil na teba, aby nic nemusel.

ceresnicka34

myslim ze sexuolog by bol zbytocny podla mna je on trochu egoista v tomto a mozno aj v inych veciach teda to si myslim ze toto najviac zapada do vsetkeho co sa deje. teraz sa mi to zjavilo ako si to napisala
raz ked som mu povedala ze potrebujem nejaky predohru a pripravu predtym tak prestal so mnou mat sex a chcel iba aby som ho robila nejako inak, lebo sa mu vlastne ani nechcelo pripravit ma na to a preto ma to vlastne ani nebavi lebo ani jeho to nebavi a necitim z neho nic.
a teraz neviem ci je taky strasne sebec alebo je len sexulane necitlivy
podla mna je sebec
verte neverte ja som si to doteraz ani neuvedomila

Dadula56

"ale tak ta jeho vydrz ma trapi najmenej myslim ze keby mal nejaky zaujem aby to bolo aj mne dobre tak by ma potom ako sa urobi on mohol dorobit hocijakym sposobom lenze on sa urobi a tym pre neho vsetko skoncilo."
Ja nerozumiem, preco sa este snazis po tomto. Ak uz taketo zakladne veci nezvlada (priam zakladna slusnost by som to pomenovala) tak ako moze zvladat hocico ine v tej posteli?Ved jeho to v podstate asi tiez nebavi, on sa len odbavi. Kebyze ide naozaj o milovanie, tak sa viac tesi na to, ze sa bude venovat tebe...to sa moze rovno odbavit sam, len namiesto ruky pouziva teba.

Iveta Michael

MultiLevel..no trochu som sa usmiala nad tou ,,hlavou,, pretože ten môj mi to tak isto potvrdil,samozrejme že aj na sex sa musí človek maximálne sústrediť a nemyslieť v tej chvíli na nič iné..a normálny a milujúci partner sa podľa mňa dokáže prispôsobiť tej partnerke len aby to bolo čo najintenzívnejšie pre ňu a tým pádom aj pre neho..

v ceresnickinom pripade mi to uz príde až tak neuveriteľné toto čo čítam,že skrátka nechápem už..a súvisí to aj s jej momentálnou ťažko skúšanou psychikou - shit,ja by som z toho asi scvokla :)neviem či by im vedel poradiť sexuológ..

ceresnicka34

este som nikdy nemala takyto dlhy vztah a nikdy som sa ani nerozchadzala s takym blizkym clovekom a v podstate ani neviem co ma caka a bojim sa toho

ceresnicka34

ale tak ta jeho vydrz ma trapi najmenej myslim ze keby mal nejaky zaujem aby to bolo aj mne dobre tak by ma potom ako sa urobi on mohol dorobit hocijakym sposobom lenze on sa urobi a tym pre neho vsetko skoncilo.
ked som mu to povedala tak bol hotovy ze on nevedel ze by ma mal dorobit potom ze som to nikdy nepovedala no aj ked to uz vedel nikdy to neurobil

ved aj to ma mrzi ze osm na neho taka protivna ze by som ho mala nechat ist nech si najde niekoho s kym bude naozaj stastny a kto bude naozaj stastny s nim.

len mam pocit ze sme spolu uz tak dlho ze napriek tomuto vsetkemu si neviem predstavit zivot bez neho je to pre mna strasne tazke.

MultiLevel

nuz....Co to je za chlapa, ked ani len po tom, ako mu to ukazes, to nevie zopakovat...
S tou jeho vydrzou sa da nieco robit. Ale opat a zas, musi byt ochotny...Existuju iste cvicenia, volaju sa Kegelove cviky pre muzov (su aj pre zeny, mozes vyskusat), najdes ich na nete. Mal by ich cvicit kazdy den. Moj partner tvrdi, ze vydrz je hlavne v hlave. Prosto sa dokaze tak sustredit na to, aby som ja mala pozitok, ze nemysli na seba a vydrzi dlhsie. To vsak od priatela necakaj, kedze nema pre milovanie, pre cely ten akt, ziaden zmysel...
Ked bude robit tie cviky, musite si tu jeho vydrz samozrejme "testovat" a to pri milovani, takze sexu sa nevyhnes. Necuduj sa mu, ze uz je cely zmateny, dopleteny a pyta sa ta stale, ze ci sa ta moze dotknut a podobne. Skuste sa obaja maximalne uvolnit a zacat od zaciatku. Skumajte svoje tela navzajom, kupte si lubrikacny gel, nech ta nim drazdi, nech skusi ist kusok po kusku, nech objavuje co sa ti paci a nech to teda robi takym sposobom ako vie, ze ti to moze robit dobre. Usmernuj ho jemne, vynechaj nervy a zlost...A najma aj rada pre teba, nebud hned naladena, ze sex bude zly a nudny. Skus nic neocakavat
Uprimne ti vsak poviem, ze ja by som uz davno taky vztah ukoncila....na toto by som asi fakt nemala nervy a vlastne takeho cloveka by som nedokazala milovat, nech by bol hoc aky uzasny po inych strankach. Znie to divne, ale bohuzial...Radsej by som sa s nim rozisla, aby som dala sancu nielen jemu, ale aj sebe, najst si spravneho partnera