Zufala, bezmocna, nervozna a nestatna kvoli sexu!

Príspevok v téme: Zufala, bezmocna, nervozna a nestatna kvoli sexu!
ceresnicka34

Sme s priatelom spolu asi tri roky a uplne ma prestal pritahovat, nemam vobec chut na sex s nim. Najskor som si myslela ze preto ze to nerobi dobre co naozaj nerobi snazila som sa ho korigovat a hovorit ako sa mi to paci no nepomohlo nepaci sa mi to s nim aj ked robi to co mu hovorim neni to dobre mam z toho iba nervy a som protivna potom. Dokonca po sexe vzdy placem ale tak aby nevidel, citim zufalstvo. Zo zaciatku to bolo o tom ze som dufala ze sa nejako zohrame no nestalo sa a teraz uz nemam chut to robit mam pocit ze ma to stoji vela sil. Nedokazal si za tri roky zapamatat ako sa mi to paci a stale je prekvapeny ze preco so mnou jeho dotyky nic nerobia ja uz na to nemam nervy. Chcela by som to dat nejako doporiadku lebo uz nevladzem takto dalej ale nechcem sa s nim rozist po inych strankach mi vyhovuje.

teguelinka

ceresnicka nechcela by som t písat svoj mail,lebo mám len jeden,ktorý používam a nechcem to tu vypisovať

teguelinka

čerešnička istotne ťa to trápi,čo sa deje,roky trápenia vo vzťahu,poznám i ja-i keď nie práve kvôli tomuto.každý má vo vzťahu nejaké problémy,Ale on sa možno časom naučí ,ako správne to robiť,neboj sa,ak predtým ešte nemal partnerku,naučí sa,ved nikto nespadol učený z neba!a okrem toho,ak ti vyhovuje po iných stránkach ,tak to nejako skorigujte.
ani mne partner na začiatku veľmi nevyhovoval v sexuálnej oblasti,ak chceš daj mail,môžeme si o tom pokecať

ceresnicka34

dakujem za reakcie, sama som nad tym dlho premyslala a prisla som na to ze je viac oblasti v ktorych mi nevyhovuje mala by som sa s nim rozist problem je ze ho mam asi rada neviem si to predstavit keby to urobil on bolo by to najlepsie lebo ja som zbabelec nev iem sa pohnut dalej

zuzi74

Niekto ti tu pisal, ze si velmi dobra zena, ked nehladas ineho ale ja si naopak myslim, ze ty by si mala hladat niekoho ineho, ktory ta bude pritahovat a pri ktorom nebudes mat zo sexu nervy. Toto nie je o tom, ze chlap zabudne obcas poumyvat riad, alebo utriet prach a podobne hluposti...toto je o chemii v partnerstve a to je dost dolezite. Neviem si velmi predstavit partnera, ktory mi bude vyhovovat po vsetkych strankach, ale sex s nim bude jedna velka nuda a nervozita, pretoze to sa velmi odraza v celkovom vztahu.

Cindy353

tento problem by inak riesil niekto mladyva neskuseny a inak clovek oslahany zivotom.

ja ked som mala nieco nad 20 a len malo skusenosti som sa stretla s takmer idealnym muzom - seriozny, pekny, pravnik, bohaty, dobry charakter. o par tyzdnov som sa nanho vykaslala lebo v sexe mi nevyhovovalo ze vzdycha ako zena a aj ta chemia bola poslabsia.

s dnesnym rozumom po 10 rokoch pretlkania sa zivitom so skusenostami lepsimi aj horsimi sa na to uz pozeram inak a iba kvoli tomuto nedistatku by som ho nenechala. lebo co zo vselijakych luzrov a zajacov, s ktorymi je sex sice super ale v inych oblastiach treba robi kompromisy- napr. suvrozvedeni, so zavazkami al. maju financ.problemy.

skratka vela zavisi v akej faze zivota sa nachadzas - ale ako pises je tovtvoj prvy frajer - je cas sa pohnut a zbierat skusenosti dalej. inak to budes neskor lutovat.

ceresnicka34

Myslite si ze ludia v takomto vztahu by dokazali prezit spolu zivot? Riesit problemy? Vzdy ked pride len mensi problem mam chut to odpiskat ale nikdy to neurobim.
Obcas premyslam ze by si zasluzil zenu s ktorou mu to pojde, ktoru bude pritahovat a bude to medzi nimi iskrit je mi to tak luto.

Iveta Michael

hm, tak to skrátka nie je v poriadku pretože som si istá že akokoľvek by si sa snažila ten vzťah udržať kvli iným veciam možno nepodarí sa to ... ak sa vôbec a podľa toho čo opisuješ absolútne nezhodnete v sexe,nebude to nikdy dobré čo si budeme nahovárať lebo je to tak isto podstatná stránka vo vzťahu a kto tvrdí že nie tak sa mýli ...

... rozhodni sa sama ale ja by som mu to otvorene a pravdivo pomenovala ten problém a určite by som v tom vzťahu naďalej nezotrvávala a myslím že tu nepomôže ani žiadna poradňa - chémia je medzi vami dvoma absolútne nefunkčná :(

september

Si velmi dobra zena, ked nechces nikoho ineho hladat. Musim ta pochvalit:). A ta vasa nesuhra hmm, vies ze vam to tam nefunguje, ale sama nevies preco. Na vsetko existuje vysvetlenie. Musis najprv zistit preco vam to tam neklape. Nechcesnahodou citit z jeho strany poriadnu dominanciu pri sexe? Tasa mu neda dohovorit pri sexe, co ma robit, lebo tym padom si dominantna ty:D a ty to vies a potom sa ti to aj tak nepaci. Neverim ze sa tento vas problem neda vyriesit. Musis najprv presne prist na to, co presne ti prekaza, alebo co presne chyba.