Neustale infekcie a zapaly zenskych organov

Príspevok v téme: Neustale infekcie a zapaly zenskych organov
sandra5

ahojte uz som zufala neviem uz co mam robit...uz pomaly premyslam nad tehotenstvom ale nie je to take jednoduche ako u ostatnych zien...mam totiz sustavicne nejake zapaly infekcie a problemy s vytokmi atd....najhorsie je ze vzdy ked pridem za mojim gynekologom da mi antibio ibaze tie mi skoro nikdy nepomozu ba este navyse sa mi vyskytnu nejake vedlajsie ucinky z nich a proste nie je to med lizat jest take silne agresivne velke antibio tablety kazdy mesiac skoro...teraz je zima samozrejme som ochorela mala som fest nadchu hlieny sliznicu zapalenu atd...proste chripka a na to som samozrejme hned dostala vytoky a celkove nepohodlie-asi s prechladnutia-aj ked uz som vyuzivala skoro cele balenie cyst control pijem stale vela tekutin hlavne cistu vodu a bylynne caje aj alchemilku nosim denne nonstop ladvinovy pas aj v noci telo sa obliekam stale uz sa bojim aj vystrcit paty z domu umyvam sa len prirodnym gelom bez chemie mydla parfumov farbiv a konzervantov pouzivala som aj roslagin vyplach ale to mi pomoze len kratkodobo vzdy sa mi to po case vrati v detstve som mala velke problemy a bola som aj hospitalizovana so zapalom ladvin a mocovych ciest a od zacatia pohlavneho zivota som asi este nemala normalne zdrave suche obdobie....vzdy som si myslela ze je to normalne ze to maju aj ine zeny ale zacala som si potom o tom studovat a zistila som ze to nie je normalne ani trochu ze normalne je mat sucho a cisto a ja mam stale len vytoky a sem tam aj bolesti...nechcem byt stale na antibio beriem totiz aj epileptika a nemala by som na ne moc uzivat ine lieky a naburava mi to samozrejme crevnu mikrofloru skusila som proste uz asi vsetko aj brusnice jest aj sa snazim zdravo stravovat antikoncepciu neberiem a ani nechcem poradte prosim ci mam ist na urologiu na sono ladvin alebo na imunologiu? neviem ako rozoznam ci mam zapal alebo infekciu a ci je to mocove ustrojenstvo ci je to bakterialna vaginoza alebo nieco ine vdaka moc za rady

kablica

V prvom rade-gynekolog robil aj stery a kultivaciu, alebo striela ATB naslepo? Ak to druhe, rozluc sa s nim a najdi si ineho.
Imunologia je vyborny napad, ale kym sa tam dostanes, mozes vyskusat liek Uro-vaxom, ktory ti moze predpisat aj prakticky lekar (obvodny). Vyuzivaj 3-mesacne balenie a uvidis. Ak toto nepomoze, tak (dobra) imunologia.